Respawn.pl

hades oficjalnie i na stałe zawodnikiem ENCE!

Autor: Krzysztof Sarna

No i mamy kolejnego Polaka w wielkiej drużynie. Oficjalnie i na stałe do ENCE, a zarazem do Pawła “dychy” Dychy dołączył Olek “hades” Miśkiewicz!

Gdzieś w kuluarach można było usłyszeć, czy też domyślać się, że hades jest bliski dołączenia do ENCE. Dziś już nawet nie trzeba, bo te wszystkie pogłoski i poszlaki okazały się prawdziwe, tak więc polski obóz w fińskiej organizacji jednocześnie się powiększył. 

Przypomnijmy jeszcze, że Miśkiewicz do nie tak dawna reprezentował barwy Wisły All iN! Games Kraków. Nie tak dawna, a to dlatego, że z Białą Gwiazdą pożegnał się pod koniec kwietnia tego roku. Wydaje się jednak, że to właśnie z organizacją z Krakowa osiągnął najwięcej w swojej dotychczasowej karierze, bo sięgnął z nią chociażby po zwycięstwo Nine to Five #5, czy też wicemistrzostwo jesiennych ESL Mistrzostw Polski 2020.

Wraz z czasem w fińskiej organizacji zaczął się pojawiać Polak, który zastępował w składzie Aleksiego “allu” Jalliego. Co może dziwić, ale oczywiście pozytywnie to to, że czternastego maja ENCE wraz z hadesem wygrało dziewiąty sezon LOOT.BET-a. Od tego okresu minął jednak miesiąc, a 21-letni Polak zapewne był jeszcze testowany. Przez ostatnie 30 dni Miśkiewicz indywidualnie prezentował konkretną formę, czego dowodem jest rating na poziomie 1.22.

Chemia zespołu jest naprawdę dobra. Czułem się tu bardzo mile widziany i czułem się, jakbym znał chłopaków znacznie dłużej, niż w rzeczywistości  – stwierdził nowy nabytek ENCE.

Przy okazji dołączenia Miśkiewicza do ENCE wiele osób zapyta co dalej z allu. Na ten moment 29-letni gracz zostaje w zespole aż do lata i będzie szukał nowych możliwości. 

Oficjalny debiut hadesa w barwach ENCE będzie miał miejsce jeszcze dziś o godzinie 12:00. To właśnie wtedy organizacja wywodząca się z Finlandii zmierzy się z HYENAS w ramach play-offów Funspark ULTI 2021.

W tej sytuacji skład ENCE prezentuje się następująco:

  • 🇫🇮Joonas “⁠doto⁠” Forss
  • 🇩🇰Marco “⁠Snappi⁠” Pfeiffer
  • 🇮🇱Lotan “⁠Spinx⁠” Giladi
  • 🇵🇱Paweł “⁠dycha⁠” Dycha
  • 🇵🇱Olek “⁠hades⁠” Miśkiewicz
  • 🇫🇮Eetu “⁠sAw⁠” Saha – trener
  • 🇫🇮Aleksi “⁠allu⁠” Jalli – ławka rezerwowych