Respawn.pl

Strona główna » Hadji dołącza do grona wolnych agentów!

Hadji dołącza do grona wolnych agentów!

Autor: Maks Bartosik
Hadji

Szykują się kolejne zmiany na francuskiej scenie CS:GO. Ali ‘hAdji’ Haïnouss ogłosił dzisiaj, że opuszcza Falcons i zostaje wolnym agentem.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że francuską scenę czeka kolejna seria roszad. Te dotyczyć miały głównie HEET I Falcons. To właśnie drużyna w której występuje m.in. KennyS zdecydowała się dzisiaj na zmiany.

Z zespołem Falcons pożegnał się Ali ‘hAdji‘ Haïnouss, który barwy arabskiej organizacji reprezentował od lutego ubiegłego roku. Francuski riffler przez ten czas wystąpił z rodzimą formacją podczas 43 sezonu ESL Challenger League, które Falcons zakończyli triumfem.

Na samym początku 2023 roku Falcons mieli jedną z lepszych okazji, by w końcu zagościć na dużym turnieju. Francuzi brali udział w 17 sezonie rozgrywek ESL Pro League Conference. Stawką był awans do csowej Ligi Mistrzów, jednak Falcons uległo ForZe i odpadło z walki o promocję.

Po nieudanej kampanii w ESL Pro League Conference, Falcons zdecydowało się na zmiany, których ofiarą został właśnie Hadji. Jednak według jednego z raportów, to wcale nie on miał opuścić zespół, a Jordan ‘Python‘ Munck-Foehrle. Jednak ze względu na zapowiadany transfer Alexandre ‘bodyy‘ Pianaro podjęto decyzję, by zrezygnować z usług Hadjiego, a nie Pythona.

Jego miejsce w zespole zająć ma jeden z byłych zawodników HEET. Wśród wymienianych nazwisk jest m.in. Aurélien “⁠afro⁠” Drapier.