Respawn.pl

Strona główna » Hatz zameldował się w Renegades

Hatz zameldował się w Renegades

Autor: Paweł Wilk

Tylko kilka dni potrzebowali włodarze Renegades, by ogłosić swoim kibicom, kto zajmie miejsce Olivera “DickStacy’ego” Tierney’a. Padło na Jordana “Hatza” Bajica.

Całe zamieszanie wokół składu australijskiej organizacji zaczęło się 8 stycznia, gdy na oficjalnej stronie pojawiła się niespodziewana informacja o zakończeniu współpracy z DickStacym. 22-latek oprócz całkiem niezłych umiejętności indywidualnych, był czołową postacią, jeżeli chodzi o popularność i sympatię kibiców. Tierney w przeszłości jako gracz Grayhound Gaming nie bał się używać odważnych odpowiedzi w przedmeczowych wywiadach, a także w niecodzienny sposób pojawił się na scenie w ramach meczu pokazowego Intel Extreme Masters Sydney 2019. DickStacy pod tagiem Renegades miał okazję wystąpić tylko na jednym turnieju. Jego drużyna podczas finałów dziesiątego sezonu ESL Pro League odpadła w fazie zasadniczej.

W jego buty teraz będzie musiał wskoczyć Jordan “Hatz” Bajic, który jest dużo mniej doświadczonym strzelcem i cała jego kariera odbywała się w rodzimych składach. Dopiero występy w ORDER pozwoliły 21-latek poczuć rywalizację z międzynarodowymi formacjami. Teraz w barwach Renegades powinien odczuć przeskok na wyższy poziom i będzie miał szansę na jeszcze szybszy rozwój.

Aktualny skład Renegades:

  • Simon “Sico” Williams
  • Christopher “dexter” Nong
  • Joshua “INS” Potter
  • Liam “malta” Schembri
  • Jordan “Hatz” Bajic