Respawn.pl

"havoK" odchodzi z Risky

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jedyny indyjski gracz zespołu Risky dziś postanowił opuścić swoją drużynę. Teraz w ekipie ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich występować będą sami rodowici obywatele tego właśnie kraju.

 

O Risky zrobiło się głośno na azjatyckiej scenie, gdy na początku roku wywalczyli awans do dwóch Minorów, gdzie zajęli 5-6 miejsce. Później w lipcu doszło do zmiany. Abdullah “t0ks” Al-Ghafari musiał zmienić Abdulaziza “Namia” Ibrahima z powodu 12-miesięcznego przymusowego poboru do wojska Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ten ruch nie należał do najlepszych, bo wyniki po transferze “t0ksa” do Risky były coraz słabsze.

Arabom niestety nie udało zakwalifikować się na trzeciego Minora z rzędu, ponieważ w kwalifikacjach do turnieju uplasowali się na 5-8 miejscu. Teraz z drużyną jest coraz lepiej. Zakwalifikowała się ona na zamknięte kwalifikacje DreamHack Masters Las Vegas i pojedzie tam z nadzieją, że uda im się przejść jeszcze dalej, co z pewnością byłoby ogromnym krokiem do przodu. W miejsce “havoK’a”, który napisał dziś na Twitterze, że odchodzi z Risky wejdzie trener Emiratczyków – Saeed “Osman” Al-Mharmi.

 

222312445454

Twitter.com

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DUBa6ncxFrA]

 

Po odejściu “havoK’a” skład Risky prezentuje się następująco:

bez-tytulu123232

HLTV.org