Respawn.pl

Here We Go! Fabrizio Romano będzie w EA Sports FC!

Autor: Maks Bartosik
Fabrizio Romano pojawi się w EA Sports FC

EA Sports FC ma przynieść wiele zmian względem swojej poprzedniczki – serii FIFA. Jedną z nich ma być obecność znanego dziennikarza sportowego w trybie kariery!

Fabrizio Romano chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu sympatykowi piłki nożnej. Włoski dziennikarz jest jednym z najbardziej znanych, a przy okazji najbardziej wiarygodnych w swoim fachu. Romano znany głównie jest z powiedzenia “Here We Go“, którym potwierdza każdy transfer o którym informował.

Wszystko wskazuje na to, że słynne “Here We Go” zobaczymy także w nowej produkcji od EA SportsEA Sports FC. Według niepotwierdzonych jeszcze, ale wyglądających bardzo wiarygodnie screenów z trybu kariery, Fabrizio Romano pojawi się w grze.

Wszystko za sprawą zakładki Social Media, która ma zadebiutować w trybie kariery. Mają się tam pojawiać wpisy nie tylko dziennikarzy i piłkarzy, ale też i kibiców, a cały patent oparty jest na funkcjonowaniu Twittera. Dotychczas taką opcję mogliśmy kojarzyć z gry Football Manager, gdzie już od lat istnieje zakładka “Media społecznościowe”.

Wszystkie informacje o nowej grze piłkarskiej od EA znajdziecie na naszej stronie w specjalnej zakładce, do której link znajduje się tutaj.