Respawn.pl

Strona główna » Heretics zaprezentowało nowy skład VALORANTA!

Heretics zaprezentowało nowy skład VALORANTA!

Autor: Marcin Kapusta

Team Heretics zaprezentowało nowy skład VALORANTA na nadchodzący sezon. Znaleźli się w nim byli gracze Overwatcha i CS:GO!

Hiszpańska organizacja rozpoczęła przygodę w strzelance od Riot Games z wysokiego C. Jej łupem padło kilka turniejów, a mianowicie GameGune 22, LVL Genesis Cup Radiants, VALORANT Masters Invitational #2 oraz First Strike Europe. Początek 2021 roku również należał do wyśmienitych, jednakże wszystko zaczęło sypać się w marcu. Wówczas Dustyn “niesoW” Durnas przeszedł na rezerwę z powodu problemów osobistych. Od tego czasu skład ciągle przechodził liczne roszady kadrowe, a przez jego szeregi przewinęło się wielu graczy, w tym m.in. Patryk “paTiTek” Fabrowski czy też Ardis “ardiis” Svarenieks.

Wczoraj Heretics zaprezentowało nowy kolektyw. Znaleźli się w nim Daniel “mertz” Mertz, Jose “Bromas” Ramos Gonzalez, Jesper “TENZKI” Plougmann oraz dwaj gracze z poprzedniej piątki, Christian “loWel” Garcia Antoran i Felix “al0rante” Brandl. Bromas swoją przeszłość wiąże z Overwatchem, natomiast w VALORANCIE reprezentował Cream Real Betis oraz Case Esports. Niemniej z tymi formacjami nigdy nie zagościł w gronie najlepszych. Z kolei mertz i TENZKI to znani duńscy gracze, którzy dorobili się sławy w Counter-Strike’u. Warto wspomnieć, że obaj znają się doskonale, wszak współpracowali ze sobą pod banderą Nordavind.

Debiut zespołu nie należał do udanych. Ten zawiódł bowiem na całej linii w kwalifikacjach do VCT EU 1, przegrywając z francuskim Valar Morghulis w RO128.

Aktualny skład Heretics wygląda następująco:

  •  Daniel “mertz” Mertz
  •  Felix “al0rante” Brandl
  •  Christian “loWel” Garcia Antoran
  •  Jose “Bromas” Ramos Gonzalez
  •  Jesper “TENZKI” Plougmann
  •  Noel “Noel” Garberi (trener)