Respawn.pl

Heroic i Virtus.pro domykają listę uczestników BLAST Fall Showdown 2021

Autor: Marcin Kapusta

Znamy szczegóły dotyczące nadchodzącego BLAST Premier Fall Showdown 2021. Virtus.pro i Heroic otrzymały ostatnie bezpośrednie zaproszenia od organizatorów!

Zmagania w etapie Showdown mają ogromne znaczenie, wszak dwie najlepsze drużyny zwieńczą awans do prestiżowego BLAST Premier World Final, którego pula nagród wyniesie okrągły milion dolarów. Dziś do biegu po upragniony bilet ruszyły także dwa zespoły z czołowej 10. światowego rankingu HLTV, Heroic i Virtus.pro.

Oprócz skompletowania listy uczestników, organizatorzy ujawnili szczegóły dotyczące jesiennego BLAST Showdown. Na inauguracje kolektyw prowadzony przez Caspera “cadiaNa” Møllera podejmie POGGERZ, czyli miks Nikoli “Lobanjici” Mijomanovića. Kilka godzin później Dignitas zawalczy z Teamem Fiend, natomiast compLexity Gaming stanie w szranki z zawodnikami MIBR-u. Dzień później, tj. 13 października, czeka nas polsko-polski pojedynek. Na serwerze zameldują się bowiem podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego z MAD Lions oraz Michał “MICHU” Müller i jego Evil Geniuses, które w ostatnim czasie przechodzi ogromny kryzys. Miejmy jednak nadzieję, że Źli Geniusze podczas tego turnieju powrócą na dobre tory.

Harmonogram spotkań BLAST Premier Fall Showdown 2021 wygląda następująco:

Wtorek, 12 października
12:30Dania Heroic vs POGGERZ globe showing americas 1f30e – BO3
15:30Bulgaria Team Fiend vs Team Dignitas Szwecja – BO3
18:30Brazylia MIBR vs compLexity Gaming eu – BO3
Środa, 13 października
12:30eu G2 Esports vs Lynn Vision Chiny – BO3
15:30Brazylia paiN Gaming vs OG Esports eu – BO3
18:30eu MAD Lions vs Evil Geniuses Stany Zjednoczone USA – BO3
Czwartek, 14 października
15:30Kazachstan Virtus.pro vs Movistar Riders Hiszpania – BO3
18:30Argentyna 9z vs Team Liquid Stany Zjednoczone USA – BO3

BLAST Premier Fall Showdown odbędzie się w dniach 12-17 października, a uczestnicy powalczą o dwa sloty na BLAST Premier World Final 2021. Ponadto organizatorzy rozdysponują między zespoły pulę nagród w wysokości 162 tysięcy dolarów.