Respawn.pl

Heroic ma snajpera! To były zawodnik Fnatic

Autor: Maks Bartosik

Po tym jak ENCE uzupełniło swój skład, przyszedł czas na inne formacje, które ostatnio dokonały zmian. Przed chwilą Heroic ogłosiło pozyskanie nowego snajpera!

W duńskiej organizacji trwa obecnie proces uzupełniania składu po ostatnich odejściach. Z Heroic pożegnali się Stavn i Jabbi, którzy dołączyli do Astralis, a także Cadian, który teraz będzie reprezentował barwy Team Liquid. Wczoraj duńska organizacja poinformowała o podpisaniu kontraktu z Nertzem, a dzisiaj poznaliśmy nazwisko nowego snajpera Heroic!

Został nim pewien sympatyczny Duńczyk, który w przeszłości występował w takich formacjach jak Copenhagen Flames i Fnatic. Mowa o Nicoodozie, który został przez Heroic wykupiony z Preasy Esport i teraz będzie miał niezwykle trudne zadanie – wejść w buty Cadiana.

Do pełnego skompletowania składu przez Heroic brakuje jeszcze jednego nazwiska. Nowy gracz przejmie w zespole rolę Jabbiego, który odszedł do Astralis. Nad znalezieniem zastępcy dla Duńczyka pracuje sAw, który niedawno przeszedł z ENCE i pełni teraz rolę trenera duńskiej formacji.

Aktualny skład Heroic wygląda następująco:

Denmark René “⁠TeSeS⁠ Madsen
Denmark Rasmus “⁠sjuush⁠ Beck
Israel Guy “⁠NertZ⁠ Iluz
Denmark Nico “⁠nicoodoz⁠ Tamjidi

Finland Eetu “⁠sAw⁠ Saha (trener)