Respawn.pl

Heroic ogłasza transfer nowego snajpera!

Autor: Maks Bartosik
Degster zastąpił Nicodooza w Heroic

No i plotki się potwierdziły! Heroic przed chwilą ogłosiło, że ich nowym snajperem został były zawodnik Team Spirit i OG – Degster!

Kilka dni temu Heroic zakończyło swój udział w rozgrywkach dziewiętnastego sezonu ESL Pro League. Rozgrywkach, które nie poszły po myśli duńskiej formacji i efektem tego była pierwsza zmiana w zespole. Pożegnał się z nim dotychczasowy snajper – Nicodooz. Dzisiaj natomiast poznaliśmy jego następcę.

Degster wraca do gry w barwach Heroic!

A został nim Degster, którego transfer do Heroic był zapowiadany już od kilku dni. Rosjanin od niemal roku pozostawał bez drużyny, po tym jak rozstał się w czerwcu 2023 roku z OG. W tym czasie Degster przeszedł operację nosa i to właśnie przez nią ta przerwa trwała tak długo. 22-letni snajper w przeszłości występował także w barwach Team Spirit czy ESPADA.

Pierwsze spotkanie z Degsterem w składzie Heroic rozegra już za trzy dni. W środę europejska formacja rozpocznie zmagania w stolicy Serbii, Belgradzie, podczas BetBoom Dacha 2024. Heroic w pierwszym meczu zmierzy się z MiBR.

Aktualny skład Heroic prezentuje się następująco:

Israel Guy “⁠NertZ⁠” Iluz
Denmark René “⁠TeSeS⁠” Madsen
Denmark Rasmus “⁠sjuush⁠” Beck
North Macedonia Damjan “⁠kyxsan⁠” Stoilkovski
Russia Abdul “⁠degster⁠” Gasanov

Finland Eetu “⁠sAw⁠” Saha (trener)

Denmark Nico “⁠nicoodoz⁠” Tamjidi (rezerwowy)