Respawn.pl

Heroic potwierdzi swoją formę w Kolonii? Pierwszy mecz na to nie wskazuje – #MisjaKolonia

Autor: Maks Bartosik

Z lekkim opóźnieniem, ale kontynuujemy naszą serię #MisjaKolonia. Dzisiaj przyjrzymy się Heroic, które co prawda już rozegrało swój pierwszy mecz, ale nie powinno to przeszkodzić nam w ocenie szans duńskiej formacji podczas IEM Cologne 2023.

Latem w Heroic nie doszło do żadnych zmian i nie powinno to nikogo dziwić. Duńska formacja uchodzi za jedną z najstabilniejszych w całej stawce i potwierdza to swoimi wynikami, które są naprawdę świetne. Duńczycy przed przerwą wakacyjną wygrali finały BLAST, a dzięki przetasowaniom w innych zespołach, wskoczyli na pierwsze miejsce w rankingu HLTV.

I to właśnie jako liderzy zestawienia HLTV Heroic przyleciało do Kolonii, gdzie Cadian i spółka będą celować w końcowy triumf podczas IEM Cologne 2023. Tak jak wspomnieliśmy, Duńczycy mają już za sobą pierwszy mecz przeciwko TheMongolz, który wbrew pozorom nie był tak łatwy jak wszyscy się spodziewali. Mongolska formacja poważnie napsuła krwi Heroic i niewiele brakowało, by niespodziewanie Duńczycy przegrali już na samym starcie zmagań w Kolonii.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Jednak nawet niemrawy początek zmagań w Kolonii nie powinien sprawić, by Heroic przestało być jednym z głównych faworytów do triumfu. Duńska ekipa niejednokrotnie pokazała już, że ma w swojej talii naprawdę wiele asów i za każdym razem jest pokazać coś innego. Do tego trzeba mieć na uwadze fakt, że TheMongolz są naprawdę ciężką ekipą do grania przeciwko nim i sprawiali problemy wielu zespołom z czołówki.

Podsumowując, Heroic jest w tym momencie najpewniejszym z faworytów do wygrania IEM Cologne 2023. Duńczycy pozostali w niezmienionym składzie, mają za sobą udany występ na BLAST Premier Fall Groups, a do tego trafili na najłatwiejszą część drabinki w fazie grupowej. Musiałaby wydarzyć się katastrofa, by Heroic nie zagrało przynajmniej w półfinale IEM Cologne 2023.

Wszystkie teksty z serii #MisjaKolonia znajdziecie tutaj.