Respawn.pl

Heroic wzmocni swoje szeregi? Na celowniku były gracz CPH Flames

Autor: Marcin Kapusta

Jak podaje duński serwis TV 2 SPORT, Heroic jest zainteresowane ściągnięciem Jakoba “Jabbi’ego” Nygaarda z Copenhagen Flames. 

Na początku maja Fnatic wykupiło dwie gwiazdy Copenhagen Flames, Fredrika “roeJa” Jørgensena i Nico “nicoodoza” Tamjidiego. W obliczu utraty dwóch kluczowych zawodników, kopenhaska organizacja zdecydowała się na gruntowną przebudowę sekcji CS:GO. Tym samym Rasmus “HooXi” Nielsen, Rasmus “Zyphon” Nordfoss oraz Jakob “Jabbi” Nygaard zostali wystawieni na listę transferową. “Nasz następny skład będzie pełen potencjału i choć wiemy, że droga do powtórzenia wyczynów poprzedniego zespołu, mamy duże nadzieję i pewność, że jest to nasz cel. Jeśli jesteś kibicem naszego klubu, proszę, nie zniechęcaj się. Nadal będziemy ambitni, odważni i  śmiali. I choć zmieniają się drużyny, to nie zmienia się nasze DNA i podstawowy sposób tworzenia zwycięskich kolektywów. Zostańcie z nami, będzie warto.” – oświadczyli przedstawiciele Copenhagen Flames.

Według dziennikarzy duńskiego serwisu TV 2 SPORT, Heroic chce zakontraktować Jakoba “Jabbi’ego” Nygaarda. Zaledwie 18-letni rifler fenomenalnie prezentował się w turniejach najwyższej rangi, zwłaszcza na debiutanckim Majorze w Sztokholmie, gdzie wypracował rating na poziomie 1,12. Sam współwłaściciel Copenhagen Flames, Steffen Thomsen przyznał, że Jabbi cieszy się największym zainteresowaniem spośród pozostałych członków drużyny. Nie wiadomo jednak, w czyje buty miałby wejść pod banderą Heroic.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład Heroic będzie wyglądał następująco:

  • 🇩🇰 Casper “cadiaN” Møller
  • 🇩🇰 Martin “stavn” Lund
  • 🇩🇰 Rene “TeSeS” Madsen
  • 🇩🇰 Rasmus “sjuush” Beck
  • 🇩🇰 Ismail “refrezh” Ali
  • 🇩🇰 Jakob “Jabbi” Nyggard
  • 🇸🇪 Richard “Xizt” Landström (trener)