Respawn.pl

Heroic zaproponowało nową rangę w CS:GO

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Tryb rankingowy wymaga zmian. Z tym zgodzi się zdecydowana większość graczy CS:GO, którzy chcieliby otrzymać między innymi 128 tickrate. Co jednak ciekawe, Heroic, profesjonalna organizacja za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zaczepiła twórców gry o nową rangę. 

Dla wielu graczy CS:GO tryb rankingowy już po prostu nie istnieje i preferuje grę na zewnętrznych platformach, które oferują między innymi lepsze zabezpieczenie przeciwko cheater’om, ale także serwery 128 tickrate. Wielu jednak graczy nadal korzysta z trybu rankingowego i próbuje wbić wymarzoną rangę.

Profesjonalna organizacja Heroic zasugerowała jedną zmianę w systemie rang w CS:GO. Dokładnie Duńczycy zaprezentowali nową rangę, która mogłaby zostać dodana do gry i byłaby najwyższą możliwą rangą do wbicia w grze.


Nazwa jak najbardziej odpowiada rzadkości rangi – The Diamond Elite i być może byłoby zdecydowanie trudniej wbić wymienioną rangę, niż aktualnie Globat Elite. To jednak wyłącznie pomysł organizacji Heroic, a znając twórców CS:GO, na ten moment na zmiany nie mamy co liczyć, w szczególności, że aktualnie trwa najważniejszy turniej – PGL Major Antwerp, podczas którego nie pojawi się żadna znacząca aktualizacja.