Respawn.pl

Hikvision oficjalnie wchodzi na polski rynek z podzespołami Hikstorage!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Hikivision, międzynarodowy lider w zakresie produktów i rozwiązań bezpieczeństwa, oficjalnie wchodzi na polski rynek z ofertą niezawodnych nośników danych i pamięci RAM marki Hikvision.

Hikvision jest międzynarodowym liderem w zakresie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego, a jego główna siedziba zlokalizowana jest w Hangzhou, w Chinach. Założona w 2001 roku firma szturmem zdobyła polski rynek, dostarczając najwyższej jakości usługi dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, w 2017 roku Hikvision uruchomiło nowy oddział – Hikstorage, zajmujący się produkcją wysokiej jakości podzespołów komputerowych na rynek konsumencki i profesjonalny. W ofercie marki znaleźć można komponenty oparte o pamięć masową oraz DRAM, tj. pamięć flash, dyski SSD, karty pamięci i pamięć RAM.

Hikvision jest obecnie liderem w dziedzinie systemów bezpieczeństwa fizycznego, a po rozwiązania marki, czyli technologie kodowania audio i wideo, przetwarzania obrazu, przechowywania danych, przetwarzania w chmurze, big data oraz głębokiego uczenia, sięga coraz więcej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Firma zatrudnia na całym świecie ponad 34 tys. pracowników i może się pochwalić rozbudowanym działem R&D, a także działającą od kilku lat fabryką, która jest gwarancją pełnej kontroli nad jakością produkowanych komponentów. To właśnie ona jest podstawą działania Hikstorage, które od 2017 roku poświęca się tworzeniu niezawodnych rozwiązań w zakresie nośników danych i pamięci RAM dla najbardziej wymagających użytkowników.

Teraz bogata oferta dysków SSD, kart pamięci, nośników USB Flash oraz pamięci RAM będzie dostępna również w na naszym rynku, bo Hikvision oficjalnie wchodzi do Polski ze swoją ofertą komponentów. Przy okazji firma zdradza także ambitne plany na najbliższą przyszłość, które obejmują intensywny rozwój segmentu gamingowego, na którym już teraz znaleźć można interesujące rozwiązania marki.

Oferta producenta na polski rynek zawiera m.in. pamięci przenośne (dyski zewnętrzne, nośniki flash i karty SD), dyski SSD SATA oraz M.2 z protokołem NVMe z serii C100, Minder S, E100, Desire, E1000, E2000 oraz E3000 oraz pamięci RAM DDR4 U10 i U100, wyróżniające się nie tylko wydajnością, ale i stylowym aluminiowym radiatorem.