Respawn.pl

Hitbox Challenger Cup #2

Autor: Sergiusz Lelakowski

W przyszłym tygodniu rozpocznie się druga edycja turnieju organizowanego przy współpracy firmy Pixelfire i Hitbox. Względem poprzedniej edycji, nagroda jest podwójna, zawodnicy zawalczą o 10.000$

Już 27 lipca rozpocznie się druga edycja Hitbox Challanger Cup z pulą nagród sięgającą 10.000$ . Do walki o nagrodę główną stanie 16 drużyn, 14 z nich zostało zaproszone przez organizatorów, a ostatnimi dwoma będą zwycięzcy kwalifikacji, w których wciąż można wziąć udział. W turnieju nie zabraknie polskich formacji, będą nimi zawodnicy AGG, Kinguin oraz Sferis PRIDE. Na turnieju pojawi się również Mathieu Maniac Quiquerez ze swoimi podopiecznymi, drużyna wystąpi pod nazwą TEAM TBA w składzie: SKYTTEN, HS, mertz i Spitfire.

“Jesteśmy zadowoleni że drugą edycję Hitbox Challanger Cup możemy zorganizować razem z Razerem” – powiedział Jason Atkins, Hitbox Event Manager.

“Sukces pierwszej edycji Hitbox Challanger Cup zorganizowany przez Pixelfire w kooperacji z cases4real.com pozwolił nam podnieść pulę nagród do 10.000$”

Nagroda została rozłożona następująco:

1. 5,000$
2. 2,500$
3. 1,500$
4. 1,000$

Aby zagrać w rozgrywkach o ostatnie dwa sloty turnieju należy wziąć udział w otwartych kwalifikacjach. Link do zapisów w tym miejscu. Start już jutro o godzinie 12:00. Nie podano jeszcze informacji co do składu komentatorskiego i czy znajdzie się w nim polski akcent.

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
[flag eu]LDLC [/flag] [flag se]Epsilon[/flag] [flag tr]Space Soldiers[/flag] [flag cis]NokSuKao[/flag]
[flag pl]PRIDE[/flag] [flag pl]Kinguin[/flag] [flag bg]Orbit[/flag] [flag pl]AGG[/flag]
[flag de]ALTERNATE aTTAx[/flag] [flag dk]Tricked[/flag] [flag dk]Alpha[/flag] [flag eu]TEAM TBA[/flag]
[flag ru]Spirit[/flag] [flag eu]Secret fe[/flag] [flag eu]Qualifier #1[/flag] [flag eu]Qualifier #2[/flag]