Respawn.pl

HLTV zorganizuje specjalny live z publicznością w Katowicach

Autor: Michał Maćkowski

Największy portal o CS:GO na świecie przygotuje dla fanów produkcji Valve, którzy zjadą się do Katowic specjalną transmisję na żywo, na której będzie prowadzona dyskusja o IEM Katowice 2023.

Najważniejsza i największa esportowa impreza w Polsce wystartowała. IEM Katowice 2023 ponownie gości najlepsze drużyny CS:GO na świecie, w tym także Polaków. Oprócz zmagań na arenie na kibiców czekają również wydarzenia zewnętrzne, a jedne z nich zorganizuje HLTV.

HLTV ze specjalnym programem prosto z Katowic

Największy portal o tematyce CS:GO przygotuje dla kibiców specjalne wydarzenie. HLTV poinformowało o transmisji z udziałem publiczności, która odbędzie się 8 lutego w klubie Królestwo w Katowicach. Podczas wydarzenia omawiane będą wyniki IEM Katowice 2023 oraz predykcje na play-offy.

Wydarzenie poprowadzą znani w środowisku CS:GO eksperci: Chad “⁠SPUNJ⁠” Burchill, Zvonimir “⁠Professeur⁠” Burazin, i Milan “⁠Striker⁠” Švejda. Co także istotne, na miejscu pojawia się także goście specjalni, których HLTV jeszcze nie ogłosiło. Wcześniej podobne wydarzenia organizowane były przy okazji PGL Major Antwerp czy IEM Cologne, gdzie w roli gości oglądać mogliśmy gracza FaZe  Russel „⁠Twistzz⁠” Van Dulken czy aktualnego gracza MOUZ Christopher “⁠dexter⁠” Nong.

Wydarzenie odbędzie się 8 lutego o 20, a koszt wstępu to jedynie osiem euro. Bilety dostępne są stronie Eventbrite.