Respawn.pl

Honoris i Anonymo kontynuują walkę w kwalifikacjach do Spring Sweet Spring

Autor: Michał Maćkowski

Czas na kolejną dawkę emocji związaną z polskimi drużynami na arenie międzynarodowej. Dzisiaj ponownie w grze zobaczymy Anonymo i Honoris, które powalczą o kolejne zwycięstwa w kwalifikacjach do trzeciego sezonu Spring Sweet Spring.

Czwarta runda w ramach kwalifikacji do trzeciego sezonu Spring Sweet Spring i nadal w grze pozostały dwie polskie drużyny. Już dzisiaj o awans powalczą reprezentanci Anonymo, a o utrzymanie i dalszą grę postarają się gracze Honoris. Przed Polakami jednak trudne zadania.

Czwartek rozpoczniemy z ekipą Wiktora “TaZa” Wojtasa, która wczoraj przegrała w polskich derbach z Anonymo. Zespół dwóch polskich legend CS:GO ma aktualnie nóż na gardle po wczorajszej porażce i niewykluczone, że już dzisiaj nasi rodacy pożegnają się z dalszymi zmaganiami. Jednak aby tego uniknąć, należy pokonać duńskie Heynas.

Bliżej awansu i bez noża na gardle są zawodnicy Anonymo. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego wpadła w kryzys po nie najgorszym występie w trzecim sezonie Flashpoint. Jednak już dzisiaj przed polską formacją okazja na awans do głównego etapu Spring Sweet Spring 3 i nieco poprawienia sobie i fanom nastrojów, po nie najlepszym sezonie ESEA Premier. Przypomnijmy, że Polacy będą musieli walczyć o utrzymanie w lidze w barażach. Przed Anonymo dzisiaj starcie także z Duńczykami, lecz grającymi pod barwami Lyngby Vikings.

Harmonogram na dziś

Honoris vs Heynas – 9:00 (BO3, transmisja)

Anonymo vs Lyngby Vikings – 15:00 (BO3, transmisja)