Respawn.pl

HONORIS i Wisła Kraków zaczynają walkę o awans do Snow Sweet Snow 3

Autor: Krzysztof Sarna

Walka o udział w głównym turnieju Snow Sweet Snow 3 właśnie się zaczyna. Już dzisiaj odbędą się pierwsze mecze, a walczyć między innymi będzie HONORIS oraz Wisła All iN! Games Kraków.

W ubiegłym tygodniu podziwiać mogliśmy pierwszy etap Snow Sweet Snow 3 Regionals. Dzisiaj startuje druga i zarazem ostatnia ścieżka. O awans powalczą dwie polskie formacje, a mowa tu o HONORIS i Wiśle Kraków. Zasady pozostają niezmienne. Gra toczy się do trzech zwycięstw bądź też trzech porażek.

Oba dzisiejsze spotkania polskich zespołów rozpoczną się o godzinie 15:00. Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka zmierzą się z rumuńskim Nexus, który jednocześnie spadł z ESEA Premier i w 37. sezonie wystąpi w rozgrywkach z serii Advanced. 125. formacja świata potrzebowała trzech spotkań, żeby awansować do dzisiejszego. Nexus przegrał z ONYX, ale był nieomylny w potyczkach z FATE i później zrewanżował się ekipie ONYX. Z kolei Filip “NEO” Kubski wraz z kompanami w ubiegłym tygodniu bardzo pozytywnie zaskoczyli, ponieważ pokonali Wisłę Kraków i Illuminar Gaming.

Równocześnie na serwerze grać będą zawodnicy Białej Gwiazdy. Oponentem klubu z Krakowa będzie Galaxy Racer, który aktualnie zajmuje 107. pozycję w światowym rankingu HLTV. Zdecydowanie lepiej notowani są Polacy, wszak są czterdziestą siłą świata. Szwedzi za to szybko przeszli przez poprzedni etap, bowiem wygrali z Lilmix i Young Ninjas. Natomiast zawodnicy Adriana “IMD” Piepera rozpoczęli od porażki z HONORIS, ale poprawili się w starciach z Izako Boars i Illuminar Gaming.

Harmonogram poniedziałkowych starć Polaków prezentuje się następująco: 

15:00 | HONORIS vs. Nexus – BO3 [Transmisja]

15:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Galaxy Racer – BO3 [Transmisja]