Respawn.pl

Honoris już dzisiaj może awansować do fazy pucharowej CCT North Europe 5

Autor: Michał Maćkowski
TAZ Honoris

Sobota nie będzie obfita w spotkania z udziałem polskich drużyn, bowiem w akcji zobaczymy tylko i wyłącznie Honoris. Polski zespół już dzisiaj może awansować do fazy pucharowej CCT North Europe 5. 

Piąty sezon CCT North Europe nie idzie najgorzej polskim zespołom, jednak na ten moment, w najlepszej sytuacji są gracze Honoris. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa już dzisiaj zagra o awans do fazy pucharowej, lecz ma jeszcze jedno spotkania zapasu.

Honoris walczy o awans do play-offów internetowego turnieju

W CCT North Europe 5 pozostały dwa polskie zespoły. Illuminar aktualnie posiada bilans 2-2 i czeka na swojego rywala, którym może być Honoris. Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka dzisiaj z bilansem 2-1 zagrają o awans do fazy pucharowej rozgrywek. To jednak rywal nie będzie najłatwiejszy, bo po drugiej stronie mapy staną reprezentanci 1WIN, którzy wczoraj przegrali z 9INE w innych rozgrywkach.

Na ten moment Honoris nawet nieźle radzi w piątym sezonie CCT North Europe. Polski zespół na swojej drodze pokonał K23 i MOUZ NXT. Jedynie lepsi do tej pory okazali się Szwedzi z PROSPECTS. Dzisiaj z perspektywy rankingów, będzie to najtrudniejszy rywal dla Polaków

Honoris vs 1WIN – 16:00 (BO3, transmisja)