Respawn.pl

Strona główna » HONORIS przedstawiło nowego trenera!

HONORIS przedstawiło nowego trenera!

Autor: Krzysztof Sarna

Sezon ogórkowy aktualnie trwa. Trudno określić nawet, co szczegółowo dzieje się na polskiej scenie. Jedni zamykają organizacje, drudzy nie dają po sobie oznak życia. Inni z kolei budują skład na nadchodzący sezon, a mowa tu chociażby o HONORIS, które oficjalnie zaprezentowało nowego szkoleniowca. Tym okazał się Vincent “VinS” Jozefiak.

VinS jest trzecim trenerem w historii HONORIS. W przeszłości organizacja Filipa “NEO” Kubskiego i Wiktora “TaZa” Wojtasa dowodzona była przez Roberta “mSr-a” Pieńkowskiego, a jeszcze do całkiem niedawna Jędrzeja “Bodana” Rokitę. W ostateczności zarówno z jednym, jak i drugim trenerem nie udało się osiągnąć zamierzonych wyników. Być może jednak zasilenie zespołu przez tak doświadczoną personę, jaką jest Jozefiak sprawi, że ekipa da o sobie znać na szczeblu europejskim. 

CZYTAJ TAKŻE: Nervarien: W pierwszych dwóch latach streamowania dokładałem więcej niż zarabiałem

Cztery miesiące. To właśnie tyle trenerem HONORIS był Bogdan, który do organizacji wkroczył pierwszego stycznia, a rozstał się z nią 8 kwietnia. Na pokładzie brakowało szkoleniowca przez prawie trzy miesiące. 

VinS to osoba, której zdecydowanie doświadczenia nie brakuje. Ostatnie trzy lata spędził w MAD DOG’S’ PACT i to właśnie podczas tego okresu osiągnął najwięcej w swojej dotychczasowej karierze. Szczególnie trzeba wyróżnić trzykrotne mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej. Do tego dochodzi jeszcze jedno wicemistrzostwo, a także półfinał ESL Mistrzostw Polski. W przeszłości 23-latek był częścią PRIDE Academy, PRICE, Vex.eSport i Dr. Pepper Team. 

Tym samym w szeregach Wiktora “TaZa” Wojtasa i jego kolegów prawie jest już wszystko znane. Prawie, ponieważ nadal nie wiemy, kto wypełni lukę po Sebastianie “fr3ndzie” Kuśmierzu, któremu kończy się kontrakt i nie zostanie przedłużony. Tak więc najprawdopodobniej już teraz trwają poszukiwania ostatniego, piątego ogniwa do ekipy. 

W tej sytuacji skład HONORIS prezentuje się następująco:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Filip “NEO” Kubski
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Denis “Grashog” Hristov
  • Vincent “vinS” Jozefiak – trener