Respawn.pl

HONORIS rozpoczyna przebudowę składu CS:GO! mouz na rezerwie

Autor: Marcin Kapusta

HONORIS po nieudanym sezonie postanowiło przebudować swój skład CS:GO. Na ławce rezerwowej wylądował Mikołaj “mouz” Karolewski!

Odsunięcie mouza od wyjściowego składu nastąpiło po okresie sukcesowej posuchy w szeregach HONORIS. Kontrakt 26-latka wygaśnie za nieco ponad miesiąc, jednak już teraz może rozglądać się za ofertami indywidualnymi.

Dokonaliśmy wnikliwej analizy mijającego sezonu i niestety trudno zaliczyć go do udanych. Mieliśmy ambitne cel, skład, który na papierze wyglądał doskonale, a jednak nie udało się. Nie jesteśmy organizacją, która wykonuje paniczne ruchy. Dołożyliśmy wszelkich starań. by nie zmieniając żadnego zawodnika złapać właściwy rytm drużynowy, ale nieskutecznie. Stąd teraz decyzja o przebudowie i start oficjalnych testów. Z mouzem gram od dawna i bez dwóch zdań uważam go za niezwykle solidnego gracza, na którym można polegać. Nie mam wątpliwości, że znajdzie nową drużynę, w którą szybko się wkomponuje i pokaże swój talent. Życzymy Mikołajowi powodzenia i trzymamy kciuki za jego dalszą karierę.” – powiedział założyciel HONORIS, Wiktor “TaZ” Wojtas.

Mikołaj związał się z organizacją na początku lipca 2021 roku, dołączając w momencie restrukturyzacji sekcji CS:GO. Pod jej banderą nic wielkiego nie zdołał osiągnąć na arenie międzynarodowej, jednak na nadwiślańskim podwórku HONORIS zanotowało kilka dobrych występów. Mowa m.in. o wicemistrzostwie jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski i dotarciu do półfinałów wiosennej odsłony krajowego czempionatu.

Obecnie zaczynamy przygotowania do sezonu 22/23 i na tym koncentrujmy swoje wysiłki. Nie rozpamiętujemy tego, co za nami i patrzymy wyłącznie do przodu. Dla nas słabszy sezon to jedynie jeszcze większa motywacja do działania – to podejście pozwoliło nam na przestrzeni lat osiągać wyznaczone cele. Dlatego chcemy zbudować silną drużynę, tak samo, jak to możliwe i wykorzystać najbliższe miesiące na zgranie się wszystkich zawodników. Trudno powiedzieć teraz, jaki będzie ostateczny skład HONORIS, ale niewątpliwie rozważamy wiele opcji, które ostatecznie zweryfikuje etap testów.” – oświadczył Filip “NEO” Kubski, zapowiadając tym samym proces rekrutacji do zespołu na podstawie testów.

Skład HONORIS wygląda następująco:
  • Polska Łukasz “azizz” Kałkowski
  • Polska Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • Polska Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Polska Filip “NEO” Kubski