Respawn.pl

Strona główna » HONORIS uzupełnia skład CS:GO! Na pokładzie były prowadzący AGO

HONORIS uzupełnia skład CS:GO! Na pokładzie były prowadzący AGO

Autor: Marcin Kapusta

HONORIS zapełniło lukę w swoim składzie CS:GO poprzez zaangażowanie Denisa “Grashoga” Hristova, który objął rolę prowadzącego!

W połowie maja nadwiślańska organizacja, w obliczu sukcesowej posuchy, rozpoczęła przebudowę swojego zespołu. Wówczas angaż w wyjściowej piątce stracił Mikołaj “mouz” Karolewski. Nie rozpamiętujemy tego, co za nami i patrzymy wyłącznie do przodu. Dla nas słabszy sezon to jedynie jeszcze większa motywacja do działania – to podejście pozwoliło nam na przestrzeni lat osiągać wyznaczone cele. Dlatego chcemy zbudować silną drużynę, tak samo, jak to możliwe i wykorzystać najbliższe miesiące na zgranie się wszystkich zawodników. Trudno powiedzieć teraz, jaki będzie ostateczny skład HONORIS, ale niewątpliwie rozważamy wiele opcji, które ostatecznie zweryfikuje etap testów.” – oznajmił Filip “NEO” Kubski.

Powstałą lukę w składzie HONORIS załatałDenis “Grashog” Hristov, który został wyłoniony na podstawie okresu testowego. Bułgar jeszcze do niedawna reprezentował x-kom AGO, zaś w przeszłości współpracował z Sebastianem “fr3ndem” Kuśmierzem pod banderą Pompa Teamu. Teraz ponownie będą występować razem, ale już w barwach organizacji Wiktora “TaZa” Wojtasa.

Krążące w kuluarach doniesienia sugerują, że zatrudnienie Grashoga i skompletowanie składu wcale nie musi oznaczać zakończenia zmian kadrowych w szeregach HONORIS. Jak bowiem twierdzi Polish Leaks, Kamil “reiko” Cegiełko otrzymał ofertę od innej polskiej formacji. Sytuacja z utalentowanym 22-latkiem powinna się wyjaśnić do końca bieżącego miesiąca.

Grashog zadebiutuje jako pełnoprawny członek HONORIS już za trzy dni (tj. 26 czerwca) w ramach drugiej edycji Esport Tour 2022. Na inauguracje grupy C zespół spod znaku “wielkiego H” podejmie brytyjskie Into the Breach Owena “smooyi” Butterfielda.

Aktualny skład HONORIS wygląda następująco:

  • 🇵🇱 Wiktor “TaZ” Wojtas
  • 🇵🇱 Filip “NEO” Kubski
  • 🇵🇱 Kamil “reiko” Cegiełko
  • 🇵🇱 Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • 🇧🇬 Denis “Grashog” Hristov