Respawn.pl

Honoris zaproszone do turnieju z pulą nagród 300 000$

Autor: Michał Maćkowski
TAZ Honoris

Honoris czeka kolejna duży międzynarodowy turniej. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa zagra w rozgrywkach z pulą nagród wynoszącą aż 300 000$.

Ostatnie tygodnie Honoris można zaliczyć do średnio udanych. Awans do zamkniętych kwalifikacji do europejskiego RMR rozgrzał fanów drużyny, jednak to było na tyle. Po chwili polska formacja zaliczyła spadek formy i nie wygrała ani jednego meczu w zamkniętych eliminacjach i bardzo szybko odpadła z turnieju LAN na Malcie.

Honoris w kolejnym dużym internetowym turnieju

Nowy duży turniej w CS:GO ogłoszony, a na pokładzie jeden polski zespół. BetBoom Playlist Urbanistic 2023 to międzynarodowe rozgrywki z pulą nagród 300 000$, gdzie w akcji zobaczymy między innymi Honoris, Bad News Eagles czy Miłosza “mhL” Knasiaka grającego pod barwami Endpoint.

Nowy turniej rozpocznie się od rozgrywek w systemie Swiss, czyli aby awansować dalej, trzeba wygrać trzy spotkania. Honoris na początek swojej przygody w nowym turnieju zmierzy się z Apeks. Na start w rozgrywkach zobaczymy szesnaście zespołów, a do następnych etapów organizator zaprosi kolejne sześć ekip.

Aktualna lista uczestników BetBoom Playlist Urbanistic 2023

Bad News EaglesSangalApeksSprout
AuroraCopenhagen FlamesHonorisEndpoint
HAVUATKforZeHEET
1WINFalcons500GODSENT

Całe rozgrywki rozegrane zostaną pomiędzy 20 luty a 3 kwietnia. W puli nagród znalazło się aż 300 000$, w tym do samego zwycięzcy powędruje 165 000$.