Respawn.pl

Honoris zaproszone do turnieju z pulą nagród 300 000$

Autor: Michał Maćkowski
TAZ Honoris

Honoris czeka kolejna duży międzynarodowy turniej. Ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa zagra w rozgrywkach z pulą nagród wynoszącą aż 300 000$.

Ostatnie tygodnie Honoris można zaliczyć do średnio udanych. Awans do zamkniętych kwalifikacji do europejskiego RMR rozgrzał fanów drużyny, jednak to było na tyle. Po chwili polska formacja zaliczyła spadek formy i nie wygrała ani jednego meczu w zamkniętych eliminacjach i bardzo szybko odpadła z turnieju LAN na Malcie.

Honoris w kolejnym dużym internetowym turnieju

Nowy duży turniej w CS:GO ogłoszony, a na pokładzie jeden polski zespół. BetBoom Playlist Urbanistic 2023 to międzynarodowe rozgrywki z pulą nagród 300 000$, gdzie w akcji zobaczymy między innymi Honoris, Bad News Eagles czy Miłosza “mhL” Knasiaka grającego pod barwami Endpoint.

Nowy turniej rozpocznie się od rozgrywek w systemie Swiss, czyli aby awansować dalej, trzeba wygrać trzy spotkania. Honoris na początek swojej przygody w nowym turnieju zmierzy się z Apeks. Na start w rozgrywkach zobaczymy szesnaście zespołów, a do następnych etapów organizator zaprosi kolejne sześć ekip.

Aktualna lista uczestników BetBoom Playlist Urbanistic 2023

Bad News Eagles Sangal Apeks Sprout
Aurora Copenhagen Flames Honoris Endpoint
HAVU ATK forZe HEET
1WIN Falcons 500 GODSENT

Całe rozgrywki rozegrane zostaną pomiędzy 20 luty a 3 kwietnia. W puli nagród znalazło się aż 300 000$, w tym do samego zwycięzcy powędruje 165 000$.