Respawn.pl

[18+] Hot Candy Land – gra dla dużych chłopców

Autor: Sergiusz Lelakowski

Hot Candy Land to przeglądarkowa gra, której motywem przewodnim jest erotyka. Ten tytuł zdecydowanie nie jest przeznaczony dla graczy poniżej 18. roku życia. 

Akcja rozgrywa się w miejscowości Pornwood. W grze wcielamy się w zwykłego faceta, który szuka erotycznych wrażeń. Mając przy sobie 200$ staramy się wejść w porno-biznes. Pierwszą akcją, którą wykonujemy jest wynajęcie mieszkania w akademiku. Cała gra jest przeplatana specyficznym humorem, który widoczny jest od samego początku gry.

Hot Candy Land

Podczas rozgrywki zmuszeni jesteśmy do podejmowania przeróżnych szalonych prac, które przyniosą nam mniejsze lub większe pieniądze. Swoje zarobki wydajemy na kilka czynności, które poprawią erotyczne zdolności naszego bohatera. Za odpowiednią cenę możemy wypożyczyć film erotyczny, który poprawi wytrzymałość naszej postaci. Podobne działanie dają medykamenty, które możemy zakupić w lokalnej aptece. W grze ważny jest też nasz ubiór, który zwiększa seksapil. Im bardziej rozwinięta jest nasza postać, tym lepsze zlecenia otrzymujemy.

Hot Candy Land

Gra posiada „łatkę” 18+ nie tylko ze względu na elementy erotyczne, ale również niecenzuralne słowa, sprośny humor oraz grafikę, która niczego przed nami nie ukrywa.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGRAĆ.

Hot Candy Land