Respawn.pl

HUSSAR CUP powraca z nową datą, lokalizacją i pulą nagród!

Autor: Maks Bartosik
Hussar Cup

Hussar Cup jednak się odbędzie w tym roku! Organizatorzy poinformowali o nowym terminie rozegrania turnieju, a także o nowej lokalizacji i zaproszonych drużynach.

Hussar Cup pierwotnie miał odbyć się na początku września w Chorzowie, a w puli nagród miał znaleźć się okrągły milion dolarów. Jak się jednak okazało, turniej na którym mieli wystąpić m.in. zawodnicy 9INE i ENCE nie odbył się ze względu na problemy organizatorów. Zapewniali oni wtedy, że mimo problemów, turniej w tym roku się odbędzie. I wszystko wskazuje na to, że tak będzie.

Hussar Cup z drugą próbą

Dzisiaj w godzinach popołudniowych organizatorzy Hussar Cup poinformowali, że turniej wraca do żywych i odbędzie się w Poznaniu w dniach 8-12 listopada. W puli nagród znajdzie się jednak nie milion, a 600 tysięcy dolarów. Zmieniła się także lista zaproszonych drużyn – w tym gronie zabraknie ENCE.

Nie zmieniło się natomiast nic w kwestii udziału 9INE w Hussar Cup. Polska formacja jest jedną z sześciu zaproszonych drużyn obok Monte, Apeks, GamerLegion, BIG oraz MiBR. Na więcej informacji o turnieju organizatorzy każą nam jednak jeszcze poczekać…