Respawn.pl

I ty możesz wziąć udział w turnieju z Dr Pepper Academy!

Autor: Paulina Szymak
dr pepper

Dr Pepper po raz kolejny wkracza na rynek esportowy, zbierając zawodników do swojej reprezentacji. Nowa edycja przyniesie wiele zmian.

Rusza kolejna, trzecia już edycja Dr Pepper Talent Academy. Tym razem czeka nas wiele nowości. Jak podają organizatorzy utworzone zostaną zarówno męskie, jak i żeńskie drużyny. Przed uczestnikami trzymiesięczny trening, który prowadzić będą utalentowani i znani trenerzy. W przypadku damskich drużyn osobą prowadzącą będzie Agnieszka „Pasia” Olejnik, męskie teamy poprowadzi natomiast Adam „Destru” Gil. W trakcie trwania projektu zawodnicy będą szkolić swoje umiejętności, aby ostatecznie wyłonić najlepsze talenty; po jednej drużynie kobiecej i męskiej. Każdy z teamów liczyć ma pięć osób, które zmierzą się ze sobą w finałowych rozgrywkach o miejsce w reprezentacji Dr Peppera. Poprzednia akademia wyłoniła pięcioro graczy, którzy obecnie rywalizują na turniejach międzynarodowych.

Co należy zrobić aby wziąć udział w projekcie? Wystarczy wejść na stronę drepperacademy.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy, zapisy trwać będą do 5 maja 2019 roku. Śpieszcie się, gdyż miejsc jest tylko 50, po połowie dla obu płci. Więcej informacji na stronie Dr Pepper Talent Academy.