Respawn.pl

Strona główna » iBUYPOWER zagra przeciwko Luminosity Gaming?

iBUYPOWER zagra przeciwko Luminosity Gaming?

Autor: Sergiusz Lelakowski

To nie żart. Zawodnicy, którzy kiedyś stanowili czołową drużynę w Ameryce Północnej prawdopodobnie ponownie połączą siły i zmierzą się z brazylijskim Luminosity Gaming. Zwycięzca spotkania zostałby bogatszy o 10,000$.

Gracze iBUYPOWER zostali zbanowani za sprzedanie meczu, w którym grali przeciwko drużynie NetcodeGuides. Jedyną “ocalałą” osobą w tej sytuacji był Tyler “Skadoodle” Latham, który aktualnie reprezentuje barwy Cloud9. O banach wypowiedział się Gabriel “FalleN” Toledo na swoim Twitterze. Wyraził tam swoje rozczarowanie decyzją podjętą przez Valve i dodał, że byli zawodnicy iBP powinni mieć możliwość rywalizowania razem z nimi.Na odpowiedź, któregoś z graczy nie trzeba było długo czekać. Głos zabrał Joshua “steel” Nissan, który wyraził chęć rozegrania meczu przeciwko drużynie Gabriela.

Zawodnicy mają ustalić termin i inne szczegóły, gdy zespół Luminosity Gaming wróci z Intel Extreme Masters w Katowicach. Mówi się, że iBUYPOWER wystąpi z Mohamadem “mOE” Assad zamiast Tylera “Skadoodle” Latham. Zawodnik Cloud9 prawdopodobnie nie chce mieć nic wspólnego z osobami, które prawie doprowadziły do upadku jego kariery.

Prawdopodobny skład iBUYPOWER na mecz z Luminosity:

  • [flag ca]Keven “AZK” Larivière[/flag]
  • [flag ca]Joshua “steel” Nissan[/flag]
  • [flag us]Sam “DaZeD” Marine[/flag]
  • [flag us]Braxton “swag” Pierce[/flag]
  • [flag us]Mohamad “mOE” Assad[/flag]