Respawn.pl

Idealny fotel gamingowy? Genesis prezentuje Nitro 550 G2

Autor: Michał Maćkowski

Genesis, polski producent sprzętu dla graczy zaprezentował swój nowy produkt. Mowa o jednym z najpopularniejszych foteli producenta Nitro 550, którzy otrzymał odświeżenie. 

Fotel Gamingowy dla każdego – Genesis przedstawia Nitro 550 G2

Wytrzymałość i komfort – to jedne z najważniejszych cech foteli gamingowych, na które wymagający gracze zwracają szczególną uwagę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Genesis postanowił odświeżyć wersję  Nitro 550 – jednego z flagowych foteli dostępnych w ofercie, wprowadzając na rynek wersję G2.

Genesis Nitro 550 G2 to znane już rozwiązania i komfort, który doceniło tysiące graczy. Odświeżona wersja to nie tylko zupełnie nowe przeszycia nadające gamingowego charakteru i metalowa, 5-ramienna podstawa (znacznie wytrzymalsza od nylonowych odpowiedników), ale też dopracowane siedzisko, które tym razem zostało wzbogacone o elastyczne pasy. Dzięki niemu gracze mogą liczyć na lepszą amortyzację (a co za tym idzie – wygodę) zyskując pewność, że miękka pianka zachowa swoje właściwości przez długi czas.

Fotel gamingowy Nitro 550

Obicie fotela tym razem zostało zrobione z eko skóry oraz tkaniny, która umieszczona została na najbardziej newralgicznych miejscach – siedzisku oraz oparciu. Dzięki takiemu połączeniu nie musimy się martwić o ścieranie się ekoskóry wraz z latami, ale także o przyklejanie się naszej skóry fotela.

Nitro 440 G2 oparcie

Nową wersję Genesis Nitro 550 docenią też użytkownicy, dla których znaczenie mają szerokie, wyjątkowo miękkie podłokietniki z regulowaną wysokością. Ich nowy kształt sprawia, że poprawne ułożenie rąk jest od teraz jeszcze łatwiejsze. Oprócz nowości, Genesis Nitro 550 G2 postawił na dobrze znany materiał na siedzisko odporny na przetarcia, dzięki czemu będziemy cieszyć się sprzętem przez długie lata. Dodatkowo polski producent dodał możliwość zablokowania oparcia oraz kółka CareGlide™, ułatwiające przesuwanie fotela bez ryzyka zarysowania powierzchni, szczególnie kiedy mówimy o drewnianej podłodze.

Fotel gamingowy Nitro 550

Dlaczego warto wybrać taki fotel gamingowy? 

Trzeba przyznać, że nowy fotel od Genesis nie tylko prezentuje się bardzo dobrze, ale również jego cena przykuwa uwagę.  Nitro 550 G2 można zakupić na stronie producenta już w cenie 699 zł, co w porównaniu do innych modeli, robi wrażenie.

Największe wyróżniki Genesis Nitro 550 G2 to:

  • Ergonomiczny fotel z wygodnym oparciem i siedziskiem wykonanym z odpornej na ścieranie tkaniny.
  • Mocna metalowa konstrukcja wypełniona wysokiej jakości pianką odporną na odkształcenia.
  • Siedzisko oparte na mocnych, elastycznych pasach podtrzymujących grubą piankę.
  • Regulacja wysokość, ułatwiająca dopasowanie do własnych preferencji.
  • Regulowane podłokietniki (1D).
  • Duże, 60-milimetrowe kółka z powłoką CareGlide™, chroniącą podłoże przed zarysowaniem.
  • Poduszki odciążające odcinek szyjny i lędźwiowy, ułatwiając tym samym rozgrywkę nawet przez wiele godzin.

Materiał powstał przy współpracy z marką Genesis, oficjalnym partnerem serwisu Respawn.pl