Respawn.pl

Strona główna » IEM Katowice 2016 – Virtus.pro wygrywa z EnVyUS

IEM Katowice 2016 – Virtus.pro wygrywa z EnVyUS

Autor: Sergiusz Lelakowski

Virtus.pro zdobywa swoje pierwsze 3 punkty na IEM Katowice 2016. Po fatalnym spotkaniu z Astralis przełamują się i wygrywają z francuskim EnVyUs.

Podobnie jak w pierwszym spotkaniu Polacy mieli decydujący głos przy wyborze mapy i ponownie odrzucili Mirage. Po wygranej nożówce gracze Virtus.pro zdecydowali się rozpocząć spotkanie po stronie terrorystów. Ekipa “Taza” ewidentnie na bootcampie mocno popracowało nad pistoletówkami bo znowu pierwsza runda padła ich łupem.

Tym razem Virtus.pro wykonało program minum i wygrało 2 kolejne rundy doprowadzając do wyniku 3:0. EnVyUs przełamało się i zdobyło swoją pierwszą rundą ale w połówce udało im się zdobyć ich łącznie tylko 4. Po zmianie stron wydawało się, że Virtus.pro jest krok od zwycięstwa i to tylko formalność, KennyS i spółka wzięli się do roboty i przeprowadzili świetny comeback. Nagle zrobiło się 14 do 15 ale Polacy zachowali zimną krew i ostatecznie to oni cieszyli się ze zwycięstwa. W kolejnym spotkaniu o godzinie 17:40 Virtus.pro zmierzy się brazylijskim Tempo Storm.

Statystyki polaków:

ZabiciaŚmierciBilans
Paweł ‘byali‘ Bieliński
2619+7
Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski
2718+9
Wiktor ‘TaZ‘ Wojtas1920-1
Filip ‘NEO’ Kubski1618-2
Janusz ‘Snax‘ Pogorzelski
1822-4