Respawn.pl

Strona główna » IEM Katowice 2021

IEM Katowice 2021

Autor: Sergiusz Lelakowski
IEM KATOWICE 2021

[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs color=”orange” active_section=”1″ no_fill_content_area=”true”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fas fa-info-circle” add_icon=”true” title=”Informacje” tab_id=”1498815527519-154a1d48-6a52″][vc_column_text]

IEM Katowice 2021

Lokalizacja:Katowice – Polska
Data:16.02.2021 – 28.02.2021
Liczba uczestników:32
Pula nagród:1 000 000$
System rozgrywekFaza play-in, Faza Grupowa, Faza Pucharowa
Angielskie transmisje:twitch.tv/ESL_CSGO

twitch.tv/ESL_CSGOb

twitch.tv/ESL_CSGOc

Polska transmisja:twitch.tv/esl_csgo_pl

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fas fa-gamepad” add_icon=”true” title=”Faza Play-in” tab_id=”1499095363143-0d4a3aa6-ee20″][vc_column_text]

Uczestnicy

Virtus.proSpirit

 MIBRRenegades

 

  • buster
  • qikert
  • Jame
  • Sanji
  • YEKINDAR
  • dastan (trener)
  • somedieyoung
  • mir
  • chopper
  • magixx
  • degster
  • Certus (trener)
  • chelo
  • shz
  • yel
  • boltz
  • danoco
  • nak (trener)
  • malta
  • Sico
  • Hatz
  • INS
  • aliStair
ComplexityOGmousesportsTeam One

  • blameF
  • Rush
  • k0nfig
  • jks
  • poizon
  • keita (trener)
  • NBK-
  • Aleksib
  • Valde
  • ISSAA
  • mantuu
  • ruggah (trener)
  • ropz
  • frozen
  • bymas
  • acor
  • dexter
  • mithR (trener)
  • prt
  • Maluk3
  • pesadelo
  • malbsMd
  • skullz
  • righi (trener)
 fnatic

Ninjas in Pyjamas 

 Team Liquid

Gambit

  • JW
  • KRIMZ
  • Golden
  • Brollan
  • Jackinho
  • Samuelsson (trener)
  • Plopski
  • REZ
  • hampus
  • nawwk
  • zrt
  • THREAT (trener)
  • NAF
  • EliGE
  • Stewie2K
  • Grim
  • FalleN
  • moses (trener)
  • Hobbit
  • interz
  • nafany
  • Ax1le
  • sh1ro
  • groove (trener)
BIG

Cloud9Movistar RidersWisła Kraków
  • tabseN
  • XANTARES
  • tiziaN
  • syrsoN
  • k1to
  • Dude (trener)
  • flopyy
  • ALEX
  • mezii
  • es3tag
  • Xeppaa
  • Elmapuddy (trener)
  • ALEX
  • mopoz
  • steel
  • shokz
  • smooya
  • bladE (trener)
  • Szpero
  • ponczek
  • hades
  • jedqr
  • Goofy
  • boskacz (trener)

 

Harmonogram

Wtorek (16 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO1)Spirit16:7Cloud9Pierwszy mecz w turnieju
12:00 (BO1)Movistar Riders6:16BIGPierwszy mecz w turnieju
12:00 (BO1)Gambit16:5TeamOnePierwszy mecz w turnieju
13:30 (BO1)Wisła All in! Games Kraków10:16Virtus.proPierwszy mecz w turnieju
13:30 (BO1)NIP16:7Complexity-Pierwszy mecz w turnieju
13:30 (BO1)Renegades14:16mousesportsPierwszy mecz w turnieju
15:00 (BO1)fnatic9:16OGPierwszy mecz w turnieju
15:00 (BO1)Liquid16:12MIBRPierwszy mecz w turnieju
16:30 (BO3)BIG0:2SpiritĆwierćfinał drabinki wygranych
16:30 (BO3)Gambit2:1mousesportsĆwierćfinał drabinki wygranych
16:30 (BO3)Movistar Riders0:2Cloud9Pierwsza runda drabinki przegranych
20:00 (BO3) Virtus.pro0:2NIPĆwierćfinał drabinki wygranych
20:00 (BO3)OG1:2 LiquidĆwierćfinał drabinki wygranych
20:00 (BO3)TeamOne1:2 RenegadesPierwsza runda drabinki przegranych

 

Środa (17 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)Wisła All in! Games Kraków1:2 ComplexityPierwsza runda drabinki przegranych
12:00 (BO3)fnatic0:2MIBRPierwsza runda drabinki przegranych
15:30 (BO3)OG2:1Coud9Druga runda drabinki przegranych
15:30 (BO3)Virtus.pro2:0RenegadesDruga runda drabinki przegranych
19:00 (BO3)mousesports2:1ComplexityDruga runda drabinki przegranych
19:00 (BO3)BIG2:0MIBRDruga runda drabinki przegranych

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fas fa-sitemap” add_icon=”true” title=”Faza Grupowa” tab_id=”1498815530931-2b8fd4c0-c479″][vc_column_text]

Grupa A

G2

 

Heroic

Astralis

Evil Geniuses
  • huNter-
  • nexa
  • kennyS
  • JaCkz
  • AmaNEk
  • maLeK (trener)
  • stavn
  • b0RUP
  • cadiaN
  • TeSeS
  • niko
  • Robl (trener)
  • dupreeh
  • Magisk
  • device
  • gla1ve
  • Xyp9x
  • zonic (trener)
  • tarik
  • Brehze
  • Ethan
  • stanislaw
  • Cerq
  • zews (trener)
mousesportsBIG

Gambit

Spirit

  • ropz
  • frozen
  • bymas
  • acor
  • dexter
  • mithR (trener)
  • tabseN
  • XANTARES
  • tiziaN
  • syrsoN
  • k1to
  • Dude (trener)
  • Hobbit
  • interz
  • nafany
  • Ax1le
  • sh1ro
  • groove (trener)
  • somedieyoung
  • mir
  • chopper
  • magixx
  • degster
  • Certus (trener)

Grupa B

FaZe

Vitality

Natus Vincere

FURIA

  • rain
  • coldzera
  • broky
  • Twistzz
  • karrigan
  • Nivera
  • RpK
  • misutaaa
  • shox
  • ZywOo
  • XTQZZZ (trener)
  • Boombl4
  • electronic
  • s1mple
  • Perfecto
  • flamie
  • B1ad3 (trener)
  • yuurih
  • arT
  • VINI
  • KSCERATO
  • junior
  • guerri (trener)

 Team Liquid

OGNinjas in Pyjamas Virtus.pro
  • NAF
  • EliGE
  • Stewie2K
  • Grim
  • FalleN
  • moses (trener)
  • NBK-
  • Aleksib
  • Valde
  • ISSAA
  • mantuu
  • ruggah (trener)
  • Plopski
  • REZ
  • hampus
  • nawwk
  • zrt
  • THREAT (trener)
  • buster
  • qikert
  • Jame
  • Sanji
  • YEKINDAR
  • dastan (trener)

Harmonogram

 

Czwartek (18 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)Evil Geniuses2:0GambitPierwsze mecze grupy A
12:00 (BO3)G21:2SpiritPierwsze mecze grupy A
15:30 (BO3)Heroic2:0BIGPierwsze mecze grupy A
15:30 (BO3)Astralis2:0mousesportsPierwsze mecze grupy A
19:00 (BO3)Vitality2:0OGPierwsze mecze grupy B
19:00 (BO3)FaZe0:2LiquidPierwsze mecze grupy B

 

Piątek (19 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)FURIA2:0NiPPierwsze mecze grupy B
12:00 (BO3)Natus Vincere2:0Virtus.proPierwsze mecze grupy B
15:30 (BO3)Gambit2:0mousesportsĆwierćfinał dolnej drabinki grupy A
15:30 (BO3)Evil Geniuses0:2AstalisPółfinał górnej drabinki grupy A
19:00 (BO3)Spirit2:0HeroicPółfinał górnej drabinki grupy A
19:00 (BO3)G22:0BIGĆwierćfinał dolnej drabinki grupy A

Sobota (20 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)FaZe2:0OGĆwierćfinał dolnej drabinki grupy B
12:00 (BO3)Ninjas in Pyjamas0:2Virtus.proĆwierćfinał dolnej drabinki grupy B
15:30 (BO3)Liquid2:1VitalityPółfinał górnej drabinki grupy B
15:30 (BO3)Gambit2:1HeroicPółfinał dolnej drabinki grupy A
19:00 (BO3)FURIA0:2Natus VincerePółfinał górnej drabinki grupy B
19:00 (BO3)Evil Geniusues0:2G2Półfinał dolnej drabinki grupy A

Niedziela (21 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
12:00 (BO3)FaZe1:2FURIAPółfinał dolnej drabinki grupy B
12:00 (BO3)Virtus.pro2:0VitalityPółfinał dolnej drabinki grupy B
15:30 (BO3)Astralis1:2SpiritFinał górnej drabinki grupy A
15:30 (BO3)Gambit2:0G2Finał dolnej drabinki grupy A
19:00 (BO3)Liquid2:1Natus VincereFinał górnej drabinki grupy B
19:00 (BO3)Virtus.pro2:0FURIAFinał dolnej drabinki grupy B

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fas fa-trophy” add_icon=”true” title=”Faza Pucharowa” tab_id=”1613421708836-d56f8d4c-3f28″][vc_column_text]

Piątek (26 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:00 (BO3)Gambit2:0Natus VincereĆwierćfinał
18:30 (BO3)Virtus.pro2:1AstralisĆwierćfinał

Sobota (27 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:00 (BO3)Spirit0:2 GambitPółfinał
18:30 (BO3)Liquid0:2 Virtus.proPółfinał

Niedziela (28 luty)

GodzinaDrużynaWynikDrużynaStatus
15:00 (BO5)Gambit3:1Virtus.proFinał

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fas fa-poll” add_icon=”true” title=”Klasyfikacja końcowa” tab_id=”1499100891614-5a75dd6f-8d03″][vc_column_text]

MiejsceDrużynaWygrana
1.Gambit Esports400 000$
2.Virtus.pro180 000$
3-4Liquid, Spirit80 000$
5-6Astralis, Natus Vincere40 000$
7-8FURIA, G224 000$
9-12FaZe, Vitality, Evil Genisues, Heroic16 000$
13-16OG, NiP, BIG, mousesports10 000$
17-20Renegades, Cloud9, MIBR, Complexity4 500$
21-24Wisła All in! GamesKraków, Fnatic, TeamOne, Movistar Riders2 500$

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gameland_block_9 section_title=”Najnowsze informacje dotyczące IEM Katowice 2021″ post_tag_slug=”iem-katowice” post_limit=”6″ post_paging=”footer_paging”][/vc_column][/vc_row]