IEM Katowice: FaZe miażdży HellRaisers

Autor: Michał Maćkowski

Dość spora niespodzianka na IEM Katowice Major 2019. FaZe bez żadnych problemów przejechało się po HellRaisers.

Mecz pomiędzy FaZe, a HellRaisers na Trainie na początku zapowiadał się bardzo wyrównanie. Pistoletówka i dwie kolejne rundy wpadły na konto ekipy Olofa “olofmeistera” Kajbjer, jednak na odpowiedź graczy HellRaisers nie musieliśmy długo czekać i na tablicy wyników mieliśmy remis po trzy. Mimo tak zaciętego początku to gracze FaZe zaczęli dominować w spotkaniu i udało im się wygrać aż pięć rund z rzędu. Następnie doszło do jednorundowej odpowiedzi od Abaya “Hobbita” Khasenova i spółki, co w następnych rundach spowodowało mniejsze przygody i problemy finansowe. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 dla FaZe.

Druga połowa i dalsza dobra gra ze strony zawodników FaZe, którzy do końca spotkania nie oddali już żadnej rundy przeciwnikom. Spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyła się zwycięstwem podopiecznych Janko “YNk’a” Paunović’a wynikiem 16:4.

FaZe vs HellRaisers – 16:4 (Train)

Wszystkie wyniki oraz harmonogram Intel Extreme Masters Katowice Major 2019 znajdziecie w naszej relacji.