Respawn.pl

iiyama startuje z promocjami z okazji IEM 2023. Monitory nawet 180 zł taniej

Autor: Marcin Skrętkowicz

Trwa właśnie wielkie święto graczy, czyli IEM Katowice 2023. W Spodku rozgrywana jest kolejna już edycja prestiżowych e-sportowych zawodów, w których gracze z całego świata, w tym Polacy, walczą o nagrody o łącznej wysokości 1 000 000 dolarów. Na fanów Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i StarCraft II czekają jednak nie tylko wielkie emocje, ale również liczne towarzyszące imprezie atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Mająca siedzibę w Japonii, iiyama jest wiodącym producentem monitorów na skalę międzynarodową. Firma oferuje szeroką gamę monitorów biurkowych, dla graczy, ekranów dotykowych oraz wyświetlaczy wielkoformatowych.

Linia iiyama G-Master #monitors4gamers jest podzielona na cztery klany. Aby dołączyć do zawodowców, wybierz jeden z modeli Red Eagle™, oferujących częstotliwość odświeżania ekranu 144Hz. Aby wejść do gry, zdecyduj się na model Black Hawk™, cechujący się częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 75Hz i czasem reakcji 1ms. Monitor z klanu Silver Crow™ o rozdzielczości WQHD to odkrycie nowego wymiaru gamingu. A 28-calowy Gold Phoenix™ o rozdzielczości 4K pozwoli Ci się zanurzyć w rozgrywce jak nigdy dotąd. Wszystkie monitory z serii G-Master #monitors4gamers wspierają technologię FreeSync™ zapewniając płynny i ostry obraz, tak aby gracze mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich samych potencjał..

Na tegoroczną edycję IEM powraca także iiyama, czyli jeden z najpopularniejszych producentów monitorów dla graczy, z którymi można bliżej zapoznać się na stoiskach partnerów podczas wydarzenia. Firma przygotowała z tej okazji promocję na swoje gamingowe modele G-Master, więc gracze zainspirowani umiejętnościami profesjonalistów mogą kupić wybrane modele nawet o 180 zł taniej. Jest to idealna okazja, by zainwestować w nowy sprzęt, który wyniesie nas na wyższy poziom gamingowych zmagań!

Model Standardowa cena Promocyjna cena Rabat
G-Master GB2466HSU-B1 Red Eagle
link ceneo
939 zł 789 zł 150 zł
G-Master GB3271QSU-B1 Red Eagle
link ceneo
1779 zł 1599 zł 180 zł
G-Master GB2470HSU Red Eagle
link ceneo
899 zł 759 zł 140 zł

Promocja obowiązuje od 6 do 12 lutego, ale warto się spieszyć, bo liczba modeli jest ograniczona. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wybranego partnera. W promocji biorą udział autoryzowani partnerzy iiyama, monitory w niższych cenach możecie zakupić np. w iiyama-sklep.pl ale również w innych znanych szerzej sklepach.