Respawn.pl

Ikony kobiet pojawią się w FIFA Ultimate Team?!

Autor: Maks Bartosik
EA SPORTS FC

Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień, kolejna edycja FIFA Ultimate Team przyniesie nam zaskakującą nowość. W trybie Ultimate Team mają pojawić się karty kobiet!

Nieco ponad tydzień temu EA ogłosiło pierwsze informacje o nowej edycji najpopularniejszej gry piłkarskiej. To właśnie wtedy oficjalnie potwierdziły się doniesienia, że nowa gra od EA będzie nazywać się EA Sports FC, a także poznaliśmy pierwsze szczegóły. O tych możecie przeczytać w tej zakładce, gdzie na bieżąco pojawiają się wszystkie informacje o EA Sports FC.

Najnowsze doniesienia mówią, że w EA Sports FC czeka nas prawdziwa rewolucja w trybie Ultimate Team. Według niektórych źródeł w kolejnym roku w Ultimate Team pojawią się karty kobiet. EA już od dłuższego czasu wspiera i promuje kobiecy futbol i ma to być kolejny krok w tym działaniu. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy będą dostępne razem z kartami piłkarzy, czy powstanie nowy, osobny tryb specjalnie dla kobiet.

To jednak nie jedyne ciekawe informacje dotyczące kobiet w FIFA Ultimate Team. Jak informuje @FUTSheriff, EA zamierza dodać do trybu Ultimate Team nie tylko zwykłe karty zawodniczek, ale też i karty kobiecych ikon. Na ten moment nie pojawiły się jeszcze żadne informacje o tym jakie to będą legendarne piłkarki, ale najczęściej przewija się temat reprezentantki Brazylii – Marty.

Więcej informacji o nadchodzącej grze EA Sports FC mamy poznać w lipcu tego roku.