Respawn.pl

Illuminar oficjalnie zmienia w składzie CS:GO! Dwóch zawodników poza organizacją

Autor: Michał Maćkowski

O formalnościach trzeba pamiętać, a tak właśnie możemy mówić o zmianach w Illuminar. Oficjalnie z organizacją pożegnała się dwójka graczy – Paweł “reatz” Jańczak oraz Konrad “EXUS” Jeńczeń. 

Od sierpnia tego roku trwała przygoda Pawła “retza” Jańczaka oraz Konrada “EXUSA” Jeńczenia z barwami Illuminar. O zmianach w drużynie tak naprawdę dowiedzieliśmy się już w listopadzie, wtedy bowiem oczko zdecydowało się przerobić skład.

Illuminar zmienia – czy to początek kolejnej polskiej szufli?

Teraz oficjalnie organizacja poinformowała, że rozstała się Pawłem “reatz” Jańczakiem oraz Konradem “EXUS” Jeńczeniem, którzy od sierpnia tego roku reprezentowali barwy Illuminar.  O wielkich sukcesach niestety nie ma co wspominać, tak jak w przypadku innych polskich drużyn. Co jednak najbardziej zapamiętamy, to awans na IEM Road To Rio, gdzie zespół ostatecznie zajął 12-14 miejsce. Był to jedyny polski skład w zamkniętej części w drodze do Majora. Zawodnicy na pożegnanie się z organizacją, zdołali jeszcze wygrać jesienną edycję Polskiej Ligi Esportowej.

Przeczytaj więcej – 1092 dni oczekiwań. G2 zwycięzcą BLAST Premier World Final 2022!

W składzie teoretycznie pojawiły się dwa wolne miejsca, jednak najprawdopodobniej znamy już zawodników, którzy będą reprezentować barwy Illuminar. Od kilku tygodni w składzie oglądać możemy Pawła “byaliego‘ Bielińskiego oraz Huberta “Szejna” Światły, którzy na ten moment wraz z zespołem rywalizowali w różnych międzynarodowych rozgrywkach, jednak bez większych osiągnięć.

Aktualny skład Illuminar wygląda następująco:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Bartek “mASKED” Trybuła
  • Hubert “szejn” Światły
  • Paweł “byali” Bieliński