Respawn.pl

Strona główna » Illuminar, Permitta, Ungentium i dwa razy 9INE – Środa z polskimi drużynami CS:GO przed nami!

Illuminar, Permitta, Ungentium i dwa razy 9INE – Środa z polskimi drużynami CS:GO przed nami!

Autor: Michał Maćkowski

Nowy dzień, nowe turniej to i nowe nadzieje polskich kibiców na zwycięstwa polskich drużyn CS:GO. Dzisiaj w akcji obejrzeć będziemy mogli dwukrotnie 9INE i po razie Illuminar, Permitta i Ungentium.

Walka w internetowych turniejach CS:GO cały czas nabiera rozpędu, a polskie drużyny coraz częściej oglądać możemy na międzynarodowej arenie. Dzisiaj do akcji po krótkiej przerwie wraca 9INE, które powalczy w nowych sezonach znanych nam rozgrywek. W akcji ujrzymy także Illuminar, Permitta, Ungentium.

Illuminar i 9INE w CCT North

Dzień rozpoczniemy od rozgrywek CCT North Series 3, gdzie w akcji zobaczymy Illuminar oraz 9INE. Oczko jako pierwsze zamelduje się na serwerze, bo już o godzinie 10:00 i zmierzy się z BLUEJAYS. Polski zespół awansował do turnieju dzięki bezbłędnej grze w kwalifikacjach, gdzie udało się nie stracić żadnej mapy.

W tych samych rozgrywkach oglądać będziemy mogli dzisiaj także graczy 9INE, którzy po krótkiej przerwie wracają do oficjalnych rozgrywek. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka stanie naprzeciw akademii MOUZ, które pokonało niedawno Ungentium czy EC Brugge.

Ungentium walczy o życie w Thunderpick

Równo o 16:00 a serwer zameldują się gracze Ungentium, których czeka walka o pozostanie w drugim sezonie Thunderpick Bitcoin. Podopieczni Macieja “Luza” Bugaja w drugiej rundzie dolnej drabinki powalczą z akademią Ninjas in Pyjamas, która wcześniej wyeliminowała rosyjski miks farfaraway.

9INE i Permitta rozpoczynają grę w 44 sezonie ESL Challenger League

Emocji z udziałem polskich drużyn nie zabraknie także wieczorem, bo oficjalnie swój udział w 44 sezonei ESL Challenger League zainaugurują gracze 9INE oraz Permitta. Obydwa zespoły nie zapewniły sobie gry w ESL Pro League, przez co muszą nadal rozgrywać swoje spotkania w niższej dywizji. Na dzień dobry podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego zmierzą się z bułgarskim 500, które przegrało ostatnio z Honoris. Natomiast mistrzowie polski, którzy szlifują formę przed IEM Katowice zagrają przeciwko brytyjskiemu Into the bin.

Harmonogram dzisiejszych spotkań z udziałem polskich drużyn