Illuminar pokonuje OFFSET w LOOT.BET Season 3

Autor: Paulina Szymak

Za nami pierwszy mecz Illuminar w ramach LOOT.BET Season 3. Polacy, podobnie jak adwokacik oraz Izako Boars z pierwszą wygraną na koncie.

Inferno rozpoczęło się od wygrania pistoletówki przez OFFSET, a co za tym poszło i kolejnej rundy. Na odpowiedź Polaków nie musieliśmy jednak długo czekać, gdyż ci od razu pokazali klasę zdobywając pięć oczek z rzędu. Portugalczycy potrafili również zaprezentować swoje umiejętności odpowiadając dwoma detonacjami bomby (4:5). Illuminar po raz kolejny dołożyło cegiełkę do swojego wyniku i chociaż oddało jedną rundę przeciwnikom, udowodnili że są w stanie wypracować dużą przewagę do końca pierwszej połowy de_inferno (10:5).

Zmiana stron nie zapowiadała się dobrze dla portugalskiego temu, gdyż idąc za ciosem Polacy zgarnęli pistoletówkę na swoje konto, a następnie dołożyli do tego kolejne trzy rundy. Chociaż OFFSET próbowało się jeszcze bronić zdobywając długo wyczekiwany, szósty punkty, to ostatecznie Illuminar zakończyło pierwszą mapę wynikiem 16:6.

Nuke zdecydowanie należał do Polaków, którzy rozpoczęli grę najpierw wygrywając rundę pistoletową, a później, nie dając najmniejszych szans przeciwnikom zdobywając aż sześć oczek z rzędu. Dopiero ósma runda dała zawodnikom z OFFSET szansę na zgarnięcie pierwszego punktu. Ich radość jednak nie trwała zbyt długo, gdyż Illuminar odpowiedziało dołożeniem kolejnych trzech cegiełek do swojego wyniku. Chociaż Portugalczycy próbowali się przedzierać przez obronę przeciwnika, co udało im się zaledwie dwukrotnie, nie da się ukryć, że to „Innocent” i spółka lepiej prezentowali się na mapie de_nuke, tym bardziej, że do końca pierwszej połowy zdobyli się na wynik 12:3.

Zmiana stron była już tylko formalnością dla zawodników z Illuminar. Najpierw zdetonowanie bomby w rundzie pistoletowej, a następnie trzy raz z rzędu wyeliminowanie wszystkich graczy z OFFSET, tym samym kończąc to spotkanie 16:3.

Illuminar – 2:0 – OFFSET
de_inferno – 16:6
de_nuke – 16:3