Respawn.pl

Illuminar powraca na scenę CS2 z mocnymi nazwiskami w składzie!

Autor: Maks Bartosik

Kilka miesięcy musieliśmy poczekać na ogłoszenie nowego składu Illuminar Gaming. Dzisiaj po godzinie 14 polska organizacja zaprezentowała nową piątkę, która będzie reprezentować ich barwy w erze CS2!

Illuminar ze swoim poprzednim składem pożegnało się wraz z początkiem lipca, gdy organizacja zakończyła współpracę z TOAO i spółką. Teraz po ponad trzech miesiącach polska marka zdecydowała się na powrót na scenę Counter-Strike’a z składem, w którym nie zabrakło znanych nazwisk.

Furlan i Phr znowu razem!

Nowy roster Illuminar został oparty na dwóch doskonale znanych nam wszystkim nickach – Furlanie i Phr. Ten drugi miał już wcześniej epizod w IHG, a z kolei Furlan wraca do gry po półrocznej przerwie po odejściu z Adaptation.

Kolejne dwa nazwiska w składzie również mogą się kojarzyć obserwatorom polskiej sceny. Pierwszym jest Polo, który niedawno rozstał się z Singularity i to chwilę po wywalczeniu awansu do ESL Challenger. Drugim natomiast jest Prism, głównie kojarzony z występów dla Ungentium. Ostatnim elementem układanki został qlocuu, który razem z Polo występował w Singularity.

Nowy skład Illuminar prezentuje się następująco:

  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Tomasz “phr” Wójcik
  • Jan “POLO” Polak
  • Wojciech “Prism” Zięba
  • Konrad “Qlocuu” Klocek