Respawn.pl

Illuminar zaczyna grę w Pinnacle Fall Series 2 Regionals, a IB w REPUBLEAGUE TIPOS

Autor: Krzysztof Sarna
Illuminar

Po kilku dniach przerwy, w których nie mieliśmy okazji obserwować spotkań polskich drużyn przeciwko tym zagranicznym, w końcu powracamy to tego typu rywalizacji. Dziś na serwerze pokażą się dwie ekipy znad Wisły, a mówimy tu o Illuminar Gaming oraz Izako Boars. 

Równo w południe rozpocznie się pierwsze spotkanie, kiedy to Illuminar Gaming zmierzy się z Lyngby Vikings. IHG zaczyna przygodę w Pinnacle Fall Series 2 Regionals. Spoglądając na same cyfry, to zdecydowaną przewagą może się pochwalić Jakob “Daffu” Schlidt i jego koledzy, którzy zajmują 28. lokatę w światowym rankingu HLTV. Dla porównania formacja z Polski jest dopiero na 124. pozycji. Jeśli chodzi o sam formaty turnieju, to mamy tu do czynienia ze Swissem, co oznacza, że rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw, bądź trzech porażek.

Następnie o godzinie 19:00 na serwer wkroczy Izako Boars, które spotka się z Singularity. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego natomiast rozpoczną walkę w drugim sezonie REPUBLEAGUE TIPOS. W tym starciu to Rodzima drużyna jest faworytem. “Dziki” udanie wspominają ostatni pojedynek, który miał miejsce 12 sierpnia w ramach Eden Arena Malta Vibes Cup 7. IB pokonało Rosjan rezultatem 2:1. 

Harmonogram poniedziałkowych spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

12:00 | Illuminar Gaming vs. Lyngby Vikings – BO3 [Transmisja]

19:00 | Izako Boars vs. Singularity – BO3 [Transmisja]