Respawn.pl

Illuminar znokautowane przez drużynę HUNDENA!

Autor: Piotr Ossowski

Nie tak wyobrażaliśmy sobie piątkowy wieczór w wykonaniu chłopaków z Illuminar. Ci ulegli byłemu Tricked, a obecnemu MAD Lions 4:16.

W wyniku banowania map przez obie strony wybór padł na Vertigo. Spoglądając na skuteczność obu drużyn na tej mapie, można było wywnioskować, że zarówno Illuminar, jak i MAD Lions są mocni właśnie na Vertigo. Mecz jednak nie potoczył się po myśli Polaków.

Pistoletówka padła łupem Illuminar. Wydawało się więc, że początek poszedł po naszej myśli. Niestety, MAD Lions odgryzło się już rundę później, kiedy to udało im się przełamać rundę ECO. Dalsza część meczu to był prawdziwy festiwal skutecznej gry Duńczyków. Wygrali oni aż jedenaście rund z rzędu, czym doprowadzili do stanu 11:1. Polacy odgryźli się w samej końcówce wyprowadzając ostatecznie wynik połowy na 11:4. Niestety, moment pobudki Illuminar nie wystarczył. Rywale świetnie weszli w drugą połowę, wygrali rundę pistoletową i krok po kroku wykorzystywali błędy Polaków. Ostatecznie, MAD Lions pokonało innocenta i spółkę 16:4.

Porażka polskiej formacji sprawiła, że będą musieli oni grać tzw. mecz decydujący o wyjście z grupy B. Już jutro o 20 Illuminar zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku GODSENTGambit Youngsters. Triumfator tej potyczki awansuje do półfinału rozgrywek DreamHack Open Sevilla.

Illuminar 4:16 MAD Lions (Vertigo)