Respawn.pl

Ilu graczy ma pierwszy, a ilu dziesiąty poziom na FACEIT?

Autor: Michał Maćkowski
FACEIT

Rangi rangami, jednak wiele osób od standardowego trybu rankingowego w CS:GO woli różne platformy. Nic w tym dziwnego, bowiem 128 tickrate oraz lepsze zabezpieczenia mają podwyższyć nam komfort gry. Dzisiaj przyjrzymy się FACEIT i rozłożeniu poziomów u graczy.

Ostatnio na naszej stronie mogliście przeczytać, jak społeczność CS:GO prezentuje się w rangach w trybie rankingowym. Ten materiał znajdziecie tutaj. Dzisiaj natomiast przenosimy się na jedną z największych i najpopularniejszych platform do gry w CS:GO na świecie. Mowa tutaj o FACEICIE, któremu przyjrzymy się pod względem rozłożeniu poziomów wśród graczy.

Leetify przygotowało kolejne zestawienia, tym razem opierając się na statystykach z FACEITA. Tak o to, największy odsetek graczy na Faceicie ma aktualnie trzeci poziom – 27%. Co ciekawe graczy z największym poziomie na platformie nie jest najmniej.  Według danych graczy z 10 poziomem jest aż 3,55%, gdy osób z 9,8 i 7 levelem jest odpowiednio 1,55%, 2,19% oraz 3,22%.

Leetify postanowiło przyjrzeć się także strzałom w głowę. Tutaj sprawa ma się odpowiednio względem poziomów. Najwięcej headshotów strzelają gracze z 10 poziomem, a najmniej z pierwszym. Pamiętajmy, że to wyłącznie statystyki i często ranga nie odpowiada faktycznym umiejętnościom. Podczas badań platforma przeanalizowało 2 miliony kont zawodników.