Respawn.pl

iNETKOXTV z szansą na wygranie QuickShot Areny #29

Autor: Sergiusz Lelakowski

Już dziś o godzinie 16:00 iNETKOXTV powalczy o zwycięstwo w 29. edycji QuicksShot Areny #29. Rywalem Polaków będzie DarkPassage.

 

Tzw. “młode koxy” od kilkunastu dni notują dobrą serię czterech zwycięstw na arenie międzynarodowej. Po dwóch wygranych showmatchach w ramach Gauntlet: Fight for the Crown, polska formacja poradziła sobie z HEADSHOTBG oraz fm e-Sports, awansując tym samym do finału QuickShot Areny. Dzięki awansowaniu do finału “TOAO” i spółka zapewnili sobie nagrodę pieniężną.

Finałowym oponentem podopiecznych “easy’ego” i “saja” będzie Dark Passage. Turecko-niemiecka drużyna wydaję się być faworytem starcia. We wcześniejszych fazach turnieju “Calyx” wraz z kolegami pokonali OnlineBOTS oraz PiTER, czyli dawne Preparation.

Spotkanie wyłaniające zwycięzce turnieju rozpocznie się o godzinie 16:00 i rozegrane będzie systemem BO3. Drużyna, która wygra rozgrywki, zgarnie 1000 dolarów. Dla przegranego przeznaczone jest natomiast 500 dolarów. Transmisja z pojedynku będzie dostępna pod tym adresem.