Respawn.pl

Innocent powraca do grania – Polak jedną z twarzy składu Team Secret!

Autor: Maks Bartosik

Na nieco ponad godzinę przed startem kwalifikacji do RMR, Team Secret ogłosiło nowy skład w CS2. Jedną z jego twarzy został doskonale nam znany Paweł Innocent Mocek!

Mocka nikomu przedstawiać nie trzeba. Ostatnio reprezentował barwy Anonymo, z którym rozstał się w lutym ubiegłego roku. Od tamtego czasu nie dołączył do żadnej drużyny i częściej mogliśmy go obserwować jako eksperta niż jako gracza. Teraz to się zmieni, bowiem Innocent został ogłoszony nowym zawodnikiem Team Secret.

Innocent wraca na międzynarodową scenę

A razem z nim do europejskiej organizacji dołączyła czwórka graczy z zagranicy. Dwóch z nich to Duńczycy – Maze oraz Tauson. Maze’a możemy kojarzyć z występów m.in. dla Fnatic Rising czy Let Us Cook, gdzie grał u boku Snaxa. Z kolei Tauson to były gracz MASONIC i Sprout Academy.

Dalej w składzie znalazł się Kind0, serbski riffler który ostatnio reprezentował barwy serbskiego iNation. I w końcu piątym zawodnikiem jest powracający do Team Secret Anarkez – reprezentant Izraela. Opiekę nad zespołem będzie sprawował Cube, który w przeszłości był trenerem takich formacji jak Copenhagen Flames czy Fnatic Rising.