Respawn.pl

ISSAA ogłasza chęć powrotu na scenę!

Autor: Maks Bartosik

Kolejny zawodnik ogłosił chęć powrotu na scenę CS:GO! Tym razem mowa o ISSAA, który po prawie dwóch latach ogłosił, że szuka nowej drużyny!

ISSAA to jordański zawodnik CS:GO, którego można kojarzyć przede wszystkim z występów w barwach Hellraisers w latach 2017-2019. Wtedy uchodził on za jednego z najlepszych zawodników z bliskiego wschodu i był pierwszym zawodnikiem z swojego regionu, który wystąpił w ćwierćfinale Majora.

W 2019 roku dołączył do OG, w którym spędził dwa lata. Jego kariera jednak mocno wyhamowała i ostatecznie skończył w tureckim superteamie pod banderą Eternal Fire, z którym rozstał się po niecałym pół roku i podjął decyzję o zawieszeniu myszki na kołek.

W maju ubiegłego roku Jordańczyk postanowił spróbować swoich sił w Valorant i dołączył do YaLLa Esports, w którym występował do stycznia 2023 roku. W kwietniu natomiast przeszedł do Unity Esports, z którym był związany do obecnego tygodnia.

ISSAA zapowiada powrót na scenę!

We wtorek 26-latek opublikował na Twitterze wpis, w którym informuje że jest obecnie wolnym agentem i poszukuje nowego zespołu. Dodał, że jest bardzo zmotywowany, aby być najlepszą wersją samego siebie i jest głodny zwycięstw. ISSAA dodał także, że interesuje go nie tylko znalezienie zespołu w CS:GO, bowiem dopuszcza także opcję dołączenia do drużyny Valoranta.

Powrót ISSYY może dodatkowo wzmocnić bliskowschodnią scenę CS:GO, która jest już i tak najmocniejsza w historii. W play-offach Blast.TV Major Paris 2023 ma ona dwóch swoich reprezentantów – Spinxa i BOROS, a łącznie na Majorze wzięło udział aż pięciu zawodników z tego regionu.