Respawn.pl

Izak, Leh i Jerzy Janowicz kończą swój udział w Toronto Ultra $100k w najlepszej szesnastce

Autor: Michał Maćkowski
Izak Hot16challenge

Dla Polaków ostatni dzień zmagań Toronto Ultra $100k nie był najlepszy. Ekipa złożona z Piotra “Izaka” Skowyrskiego, Pawła “Leha” Lehmanna  oraz Jerzego Janowicza zajęła ostatecznie szesnaste miejsce. 

Drugi dzień zmagań nie był najlepszy dla Polaków, którzy ostatecznie zajęli szesnaste miejsce w całym turnieju. Trio złożone z Piotra “Izaka” Skowyrskiego, Pawła “Leha” Lehmanna i Jerzego Janowicza nie poprawiła swojej sytuacji po pierwszym dniu rozgrywek.

Polacy rzutem na taśmę awansowali do drugiego dnia rozgrywek Toronto Ultra $100k, bowiem po pierwszym dniu rywalizacji zajęli szesnaste miejsce, czyli ostatnie premiowane do awansu. Niestety rozgrywki w drugim dniu nie poszły najlepiej polskiemu trio, które zdobyło 165 punktów i nie poprawiło swojej pozycji, kończąc udział w turnieju na szesnastym miejscu.

Ostatecznie pierwsze miejsce w Toronto Ultra $100k Payout Season Two zajęła trio złożone ze streamera FaZe Clanu – Swagga oraz DiazaBiffla i Booya. Chłopaki za zwycięstwo zgarnęli 33 000$. Natomiast na konto naszych rodaków powędrowało 600$.