Respawn.pl

Izak, Leh oraz Jerzy Janowicz cały czas walczą w turnieju COD Warzone z pulą nagród 100 000$

Autor: Michał Maćkowski
Izak

Wczoraj pewnie wielu z Was zdziwiło się, dlaczego Piotr “Izak” Skowyrski nie grał w wygranym meczu Emeritos Banditos. Piotrek w tym czasie brał udział w turnieju COD Warzone, gdzie pula nagród wynosi 100 000$. Ekipie izaka udało się awansować do kolejnego dnia zmagań. 

Dokładnie wczoraj rozpoczęły się zmagania w ramach Toronto Ultra $100k Payout, gdzie polskie trio w składzie Izak, Leh oraz Jerzy Janowicz mierzy się z innymi zawodnikami o duże pieniądze.  Polakom po wczorajszych pięciu grach udało się uplasować na szesnastym miejscu, które było ostatnim premiowanym do awansu do drugiego dnia rozgrywek.

Polskie trio po wczorajszych zmaganiach zdobyło łącznie 385 punktów i już dzisiaj powalczy w kolejnych zrzutach. Start zaplanowany jest na godzinę 19, a całe zmagania potrwają około dwóch godzin. Jednak to nie koniec, bowiem do trzeciego etapu awansuje wyłącznie osiem zespołów. Polacy nadal mają szansę znaleźć się w najlepszej ósemce, jednak dzisiejsza rywalizacja i dobra forma będą miały ogromne znaczenie.

Pojedynki z perspektywy Polaków możecie oglądać na kanale Piotrka “Izaka” Skowyrskiego.