Respawn.pl

Izak, Morgen, KubiK i inni! Budząca ciarki zapowiedź obsady komentatorskiej na IEM Katowice

Autor: Krzysztof Sarna

Wielkimi krokami nadchodzi IEM Katowice 2023. Na cztery dni przed startem tego wydarzenia poznaliśmy obsadę talentów polskiej transmisji. Piotr “Izak” Skowyrski, Maciej “Morgen” Żuchowski czy Kuba “KubiK” Kubiak to tylko namiastka tego, co czeka nas podczas święta Counter-Strike’a: Global Offensive.

Już w nadchodzącą środę rozpocznie się coś, na co każdy fan CS:GO z Polski, ale i nie tylko z Polski czeka co roku. IEM Katowice na stałe wpisał się w kalendarz największych imprez. To wręcz tradycja i trudno pomyśleć, co by było, gdyby Intel Extreme Masters nie odbywało się w Katowicach. Nie każdy jednak będzie miał okazję, by pojawić się na miejscu, ale odczuwać emocje będzie mógł poprzez transmisję, której obsadę w przypadku Polski poznaliśmy właśnie dzisiaj. Izak, Morgen czy KubiK to oczywiście “elementy obowiązkowe”.

CZYTAJ TAKŻE: Recenzja Corsair HS65 Surround – słuchawek z wyśmienitym dźwiękiem przestrzennym

Na polskiej transmisji ujrzymy łącznie osiem twarzy. Rozpoczniemy od tych, którzy prowadzić będą całe studio, a więc hostów. W tym przypadku mamy dwie persony, które odpowiedzialne będą właśnie za prowadzenie. Żadnym zaskoczeniem w tym miejscu nie będzie Kinga Kujawska. Wtórować jej będzie Radosław “MAD1” Florkowski.

Swoim głosem podczas spotkań uraczą nas wspomniani już Izak, Morgen, KubiK, ale na tym oczywiście nie kończymy. Mateusz “Bremat” Brendler i Radosław “jon5ification” Sikora to kolejne persony, które będą komentować. 

Zostaje jeszcze analiza, na której również pojawi się jon5ification. Za rozkładanie pojedynków na czynniki pierwsze odpowiedzialni będą w dodatku Jakub “Swelder” Grzegorski, Mikołaj “Urf” Palimąka, Łukasz “Hermes” Pożyczek oraz wcześniej wywołany do tablicy MAD1. 

Intel Extreme Masters Katowice 2023 rozegra się w dniach 1-12 lutego. Łączna pula nagród całej imprezy to okrągły milion dolarów. Dla najlepszej formacji z tej kwoty powędruje 400 tysięcy USD. Transmisję w języku polskim z tego wydarzenia śledzić będzie można na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu. Dostaniecie się do niego, klikając tutaj

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ESL Polska (@eslpolska)