Respawn.pl

Izak pokazał ile wydał pieniędzy na Steamie – Kwota robi wrażenie!

Autor: Michał Maćkowski
izak

Piotr “izak” Skowyrski na swojej ostatniej transmisji postanowił pokazać swoim widzom, ile wydał pieniędzy na platformie Steam. Kwota jaką pokazał Piotrek, u wielu może spowodować zawroty głowy. 

Steam to największa platforma do gier, na której możemy grać m.in. w CS:GO. To właśnie z tej produkcji Valve znany jest Piotr “Izak” Skowyrski, który związany z polską sceną Counter-Strike jest już ponad dziesięć lat. Od tamtej pory Piotrek osiągnął wielką popularność, też dzięki właśnie wróżbom i dużym umiejętnością komentowania polskich drużyn.

Ponad 200 000 złotych – Izak pokazał ile wydał na Steamie

Ostatnia transmisja Piotra “Izaka” Skowyrskiego nie tylko została zapamiętana z pięknych występów polskich drużyn CS:GO, które awansowały do zamkniętych eliminacji IEM Brazil. Piotrek postanowił pokazać, ile do tej pory wydał na platformie Steam pieniędzy, nie tylko na skrzynki w CS:GO, ale także inne gry czy przedmioty.

Na zdjęciu, które pokazał Izak na transmisji, możemy zobaczyć kwotę podzieloną na cztery części: zakupy w sklepie, transakcje w markecie, zakup prezentów oraz zakupy w samej grze. Jak można się domyślić, największa kwota widnieje przy zakupach w grze, z czego duża część to najprawdopodobniej wydatki na skrzynki w CS:GO.