Respawn.pl

Izak ponownie skomentuje walkę pashabiceps!

Autor: Michał Maćkowski
Izak

Ponownie Piotra “Izak” Skowyrskiego będziemy mogli usłyszeć za mikrofonem High League. Znany esportowy komentator skomentuje drugą walkę Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego. 

Kolejne gala High League już w najbliższą sobotę. Tym razem emocje związane z freak fightami przeniesione zostaną do Spodka, gdzie powróci Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski. Były profesjonalny zawodnik CS:GO stoczy swój drugi pojedynek, a za mikrofonem ponownie usłyszymy jego przyjaciela i znanego komentatora esportowego – Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Izak ponownie za mikrofonem podczas High League 6

Piotr “Izak” Skowyrski ponownie będzie miał okazję skomentować walki w ramach High League, ogłosiła federacja. Komentator esportowy znowu skomentuje walkę swojego przyjaciela Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego, który drugi raz w karierze wkroczy do oktagonu. Warto dodać, że Piotrek miał okazję komentować walki także podczas ostatniej gali, kiedy to do oktagonu wkroczył jego inny przyjaciel – Leh.

Przeczytaj więcej – pasha kontra Dubiel – Kto wygra i gdzie oglądać walkę?

pashabiceps kontra Dubiel

Podczas szóstej gali High League, Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski niespodziewanie zawalczy z Marcinem Dubielem. Dla byłego profesjonalnego esportowca będzie to druga oficjalna walka w oktagonie i w tej federacji. Na dodatek wszystko odbędzie się w katowickim Spodku, w miejscu, które dla Jarka ma specjalne znaczenie. To właśnie tam w 2014 roku pod barwami Virtus.pro, pashabiceps wraz z zespołem wygrał EMS One Katowice. Szósta gala High League odbędzie się już 18 marca.