Respawn.pl

Izak znalazł się wśród nominowanych do nagrody streamera roku HLTV!

Autor: Maks Bartosik
Izak

Już wkrótce czeka nas gala HLTV Awards, na której poznamy laureatów specjalnych nagród dla esportowych osobistości roku. W jednej z kategorii nominowany został Piotr “Izak” Skowyrski!

HLTV do spółki z jednym sponsorów – kontrowersyjnym rosyjskim bukmacherem, rozpoczęło przygotowania do gali HLTV Awards. W jaki sposób je rozpoczęło? A mianowicie wystartowało kilka głosowań, w której esportowa społeczność będzie mogła wybrać swoich faworytów w kilku kategoriach. W jednej z nich nominowany został Piotr “Izak” Skowyrski!

I o dziwo nie jest to kategoria “Najlepszy gracz 2023”. Piotrek został nominowany do nagrody streamera roku 1xBet Community Awards. Polski streamer znalazł się na liście pośród takich gwiazd jak Gaules, Lobanjica, Olofmeister czy OhnePixel. Pełną listę nominowanych możecie zobaczyć na poniższej grafice:

obraz 2023 12 22 101112212

Gala, na której być może Izak odbierze swoją nagrodę streamera roku, odbędzie się 13 stycznia w stolicy Serbii – Belgradzie. Wszystkie informacje na temat głosowania znajdziecie pod tym linkiem. Tam też możecie oddać swój głos, a my namawiamy Was do głosowania na Polaka Rodaka Izaka. Głosowanie trwa do 27 grudnia do północy, więc radzimy się śpieszyć, bo po świętach to możecie nie mieć siły, by kliknąć w odpowiednim miejscu…