Respawn.pl

Izako Boars odpadło z czwartego sezonu EDC

Autor: Michał Maćkowski

Niestety to koniec przygody Izako Boars z czwartym sezonem European Development Championship. Dziki w meczu o wszystko przegrały z Team Fiend i pożegnały się z rozgrywkami. 

Polscy kibice CS:GO dzisiejszą sobotę spędzili z Izako Boars i niestety nie doczekali się szczęśliwego zakończenie. Dziki w dosyć mocno miksowym składzie walczyły o utrzymanie w czwartym sezonie European Development Championship. Na start wydawać się mogło, że ta sztuka się dzisiaj uda, niestety tak się nie stało. Najpierw drużyny reprezentująca organizację Piotra “Izaka” Skowyrskiego w pojedynku eliminacyjnym wygrała z akademią Ninjas in Pyjamas. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego najpierw wygrali Mirage do 10, a następnie oddali Overpassa rywalom wynikiem 13:16. Na sam koniec ekipy starły się na Nuke, gdzie Polakom udało się wygrać 16:13.

Izako Boars vs Young Ninjas – 2:1 

  • Mirage – 16:10
  • Overpass – 16:13
  • Nuke – 16:13

Niestety w meczu decydującym Izako Boars ponownie się nie popisało, bowiem przegrało z Fiend. Bułgarzy na start pokonali naszych rodaków na Nuke do pięciu, a następnie zakończyli spotkanie, wygrywając Mirage 16:8. Tak oto zakończyła się przygoda dzików z czwartym sezonem EDC. Trzeba jednak dodać, że IB w ostatnim czasie mocno miesza w składzie, co mogliśmy widzieć we wczorajszych i dzisiejszych spotkaniach. Wczoraj w starciu na Entropiq w składzie polskiej formacji widzieliśmy między innymi trenera, Pawła “byaliego” Bielińskiego czy Macieja “destroja” Deorockiego.

Izako Boars vs Fiend – 0:2

  • Nuke – 16:5
  • Mirage – 16:8