Respawn.pl

Izako Boars potwierdza! Siuhy i Szejn odejdą z zespołu!

Autor: Michał Maćkowski

Stało się nieuniknione, bowiem Izako Boars oficjalnie ogłosiło zmiany w swoim składzie. Z zespołu odejdą dwaj najmłodsi zawodnicy – Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “Szejn” Światły.

W ostatnich tygodniach w szeregach Izako Boars dzieje się naprawdę dużo, co mogliśmy zauważyć między innymi w oficjalnych spotkaniach. Teraz organizacja postanowiła ogłosić pierwsze poważne informacje na temat zespołu, z którego odejdą dwaj najmłodsi zawodnicy.

Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “Szejn” Światły dołączyli do Izako Boars w marcu 2020 roku, kiedy to przeszli pozytywnie wieloetapowe testy. Wtedy potencjał u zawodników zobaczyła cała polska scena, która od razu przyglądała się poczynaniom młodych graczy. To właśnie w składzie z 18 i 19 latkiem organizacji Piotra “Izaka” Skowyrskiego udało się wrócić między innymi do przedsionka ESEA Premier, gdzie aktualnie Izako Boars nie prezentuje się najlepiej. Polska formacja nie zdobyła jak do tej pory żadnego punktu i zajmuje ostatnie miejsce w grupie B.

Już od kilku tygodni mogliśmy się spodziewać zmian w szeregach dzików, którzy w różnych turniejach internetowych grali z innymi zawodnikami. W barwach IB mogliśmy oglądać między innymi Pawła “byaliego” Bielińskiego czy Macieja “destroja” Deorockiego, lecz na ten moment wiemy jedynie, że w zespół testuje nowych graczy.

Co ciekawe nie wiemy również, gdzie swoje kariery będą kontynuować młodzi zawodnicy. W kuluarach mówi się, że polskie talenty być może wypłyną na głęboką wodę i niedługo zobaczymy ich w międzynarodowej formacji. To jednak na ten moment wyłącznie plotki i na oficjalnie ogłoszenie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Aktualny skład Izako Boars wygląda następująco:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Michał “mono” Gabszewicz
  • Bartosz “Hyper” Wolny (trener)